Nasze statystyki:
 • zarejestrowani użytkownicy:1923
 • produkty:3458
 • zabiegi:147
 • firmy:108
 • porady ekspertów:842
 • komentarze:16851

Z SORAYĄ na słońce !!!


Kto z nas nie lubi skóry lekko muśniętej słońcem? Opalone ciało wygląda zdrowo i atrakcyjnie, a samo słońce poprawia nam humor i dostarcza niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania witaminy D.  Jednak od dawna też wiemy, że kąpiele słoneczne należy stosować z umiarem ponieważ promieniowanie UVA i UVB jest groźne dla naszego zdrowia i powoduje,  że skóra szybciej się starzeje. Rozwiązanie? Cieszmy się słońcem ale stosujmy filtry przeciwsłoneczne. Firma SORAYA przygotowała dla nas na lato 2018  szeroką gamę produktów zarówno do opalania, jak i łagodzących podrażnienia słoneczne. Wsród dostępnych preparatów znajdziesz kremy, balsamy i olejki o różnych wartościach SPF, a także kosmetyki ochronne dla dzieci. Ponadto kosmetyki przyspieszające opalanie i utrwalające brązowy odcień skóry.  Natomiast zupełną nowością jest Łagodzący Kefir na Podrażnioną Skórę (Pojemność: 50 ml / Cena 7,99 zł.).  To delikatny balsam zawierający połączenie aż trzech, specjalnie dobranych składników:

 • Naturalny ekstrakt z kefiru łagodzi, nawilża i chroni przed wolnymi rodnikami,
 • Prebiotyk wzmacnia osłabioną podrażnieniami naturalną, korzystną mikroflorę bakteryjną skóry,
 • 5% łagodzącego D-pantenolu przyspiesza gojenie i regenerację skóry.

Ponieważ tak trudno jest utrzymać nasze pociechy z dala od wody dlatego na szczególną uwag zasługuje również WODOODPORNY BALSAM DO OPALANIA DLA DZIECI SPF 50 Z ODŻYWCZYM MASŁEM SHEA, PANTENOLEM, ALANTOINĄ (cena 26,99 zł /100 ml). Balsam SPF 50, zawierający wysoce skuteczny system fotostabilnych filtrów UVA i UVB, polecany jest szczególnie dla delikatnej i wrażliwej skóry dzieci powyżej 12 miesiąca życia.  Balsam dobrze się rozprowadza, nie klei się, nie bieli i nie pozostawia tłustej warstwy.

Sposób użycia: Nanieś obfitą ilość balsamu i równomiernie rozprowadź na skórze twarzy i ciała dziecka około 20 minut przed wyjściem na słońce. Aplikację powtarzaj co 1-2 godziny oraz po każdym wyjściu z wody i wytarciu ciała ręcznikiem. Nałożenie zbyt małej ilości produktu obniża stopień ochrony.

WAŻNE:  Pamiętaj o nakryciu głowy dziecka. Unikaj słońca w godzinach 11-15. Nadmierne przebywanie na słońcu może powodować zagrożenie dla zdrowia. Chroń niemowlęta i dzieci przed bezpośrednią ekspozycją słoneczną. Pamiętaj, że żaden kosmetyk nie chroni skóry w 100%. 

 


Komentarze:

 • martus2833
  martus2833 2018-06-15 21:48:08 Od lat jesteśmy wierni tej marce wybierając kosmetyki z filtrami. Polecam z całego serca.
  Odpowiedzi (0)
 • malinka 2018-05-28 11:19:15 Niedługo wyjeżdżamy na urlop i szukam dla dziecka dobrego kremu
  Odpowiedzi (0)
 
10 godz. temu