Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:1424
  • produkty:3096
  • zabiegi:137
  • firmy:106
  • porady ekspertów:645
  • komentarze:8118

Z SORAYĄ na słońce !!!


Kto z nas nie lubi skóry lekko muśniętej słońcem? Opalone ciało wygląda zdrowo i atrakcyjnie, a samo słońce poprawia nam humor i dostarcza niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania witaminy D.  Jednak od dawna też wiemy, że kąpiele słoneczne należy stosować z umiarem ponieważ promieniowanie UVA i UVB jest groźne dla naszego zdrowia i powoduje,  że skóra szybciej się starzeje. Rozwiązanie? Cieszmy się słońcem ale stosujmy filtry przeciwsłoneczne. Firma SORAYA przygotowała dla nas na lato 2018  szeroką gamę produktów zarówno do opalania, jak i łagodzących podrażnienia słoneczne. Wsród dostępnych preparatów znajdziesz kremy, balsamy i olejki o różnych wartościach SPF, a także kosmetyki ochronne dla dzieci. Ponadto kosmetyki przyspieszające opalanie i utrwalające brązowy odcień skóry.  Natomiast zupełną nowością jest Łagodzący Kefir na Podrażnioną Skórę (Pojemność: 50 ml / Cena 7,99 zł.).  To delikatny balsam zawierający połączenie aż trzech, specjalnie dobranych składników:

  • Naturalny ekstrakt z kefiru łagodzi, nawilża i chroni przed wolnymi rodnikami,
  • Prebiotyk wzmacnia osłabioną podrażnieniami naturalną, korzystną mikroflorę bakteryjną skóry,
  • 5% łagodzącego D-pantenolu przyspiesza gojenie i regenerację skóry.

Ponieważ tak trudno jest utrzymać nasze pociechy z dala od wody dlatego na szczególną uwag zasługuje również WODOODPORNY BALSAM DO OPALANIA DLA DZIECI SPF 50 Z ODŻYWCZYM MASŁEM SHEA, PANTENOLEM, ALANTOINĄ (cena 26,99 zł /100 ml). Balsam SPF 50, zawierający wysoce skuteczny system fotostabilnych filtrów UVA i UVB, polecany jest szczególnie dla delikatnej i wrażliwej skóry dzieci powyżej 12 miesiąca życia.  Balsam dobrze się rozprowadza, nie klei się, nie bieli i nie pozostawia tłustej warstwy.

Sposób użycia: Nanieś obfitą ilość balsamu i równomiernie rozprowadź na skórze twarzy i ciała dziecka około 20 minut przed wyjściem na słońce. Aplikację powtarzaj co 1-2 godziny oraz po każdym wyjściu z wody i wytarciu ciała ręcznikiem. Nałożenie zbyt małej ilości produktu obniża stopień ochrony.

WAŻNE:  Pamiętaj o nakryciu głowy dziecka. Unikaj słońca w godzinach 11-15. Nadmierne przebywanie na słońcu może powodować zagrożenie dla zdrowia. Chroń niemowlęta i dzieci przed bezpośrednią ekspozycją słoneczną. Pamiętaj, że żaden kosmetyk nie chroni skóry w 100%. 

 


Komentarze:

Brak komentarzy
 
2 d. temu