Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2238
  • produkty:3745
  • zabiegi:149
  • firmy:108
  • porady ekspertów:1054
  • komentarze:21195

Yves Rocher – esencja odmładzająca Elixir Jeunesse


Wciąż jesteś w biegu, żyjesz w nieustannym pośpiechu? Potrzebujesz pielęgnacji, która spełni wymagania dyktowane przez coraz szybsze tempo życia. Elixir Jeunesse od Yves Rocher to potrafi!

Zanieczyszczone miejskie powietrze, promieniowanie UV, a także stres to nie lada wyzwania dla urody. Szkodzą skórze, znacznie przyspieszają jej starzenie. Używane na co dzień kosmetyki muszą przede wszystkim działać ochronnie i wzmacniająco. Powinny choć częściowo odseparować skórę od wrogiego jej środowiska i dać siłę do funkcjonowania w nieprzyjaznym miejskim otoczeniu.

Esencja Elixir Jeunesse o podwójnym działaniu przeciwstarzeniowym jest nasycona aktywnymi składnikami chroniącymi skórę przed skutkami negatywnych czynników zewnętrznych (takich jak zanieczyszczenia) i wewnętrznych (np. stres). Wysoko skoncentrowany wyciąg z aphloii pomaga zapobiec przedwczesnemu starzeniu się skóry. Odbudowuje ją na poziomie naskórka i skóry właściwej oraz chroni przed szkodliwym wpływem środowiska. Naukowcy z laboratoriów Yves Rocher wybrali aphloię – drzewo występujące na Madagaskarze, ze względu na jego wyjątkową zdolność do regeneracji i niezwykłe mechanizmy ochronne. Odkryto, że w odpowiedzi na niekorzystne czynniki środowiska aphloia zwiększa produkcję aphloiolu w komórkach liści. Chodzi o cząsteczkę z rodziny polifenoli, która chroni roślinę przed szkodliwym wpływem utleniaczy. Dzięki esencji Elixir Jeunesse skóra zyskuje większą zdolność do regeneracji i obrony przed zmarszczkami, staje się gładsza, ma więcej blasku.

Cena: 109 zł/30 ml


Komentarze:

 
3 godz. temu