Nasze statystyki:
 • zarejestrowani użytkownicy:2172
 • produkty:3670
 • zabiegi:149
 • firmy:108
 • porady ekspertów:994
 • komentarze:20066

Wysokie stężenie składników aktywnych w nowej linii Lirene LAB Therapy

Nowoczesne technologie oraz naukowe rozwiązania pozwalają dziś na zastosowanie wysokich stężeń wyjątkowych składników w kosmetykach do domowej aplikacji. Aby jednak odpowiednio one zadziałały, potrzebna jest właściwa forma ich transportu w głąb skóry. Nowa linia Lirene LAB Therapy spełnia oba warunki: zawiera wysokie stężenie aktywnych składników na bazie kwasów, a rolę idealnego transportera odgrywa unikatowa technologia przenikania - TRANSDERMALQ. Powoduje ona, że aktywne substancje są w stanie skutecznie zaspokoić cztery różne potrzeby naszej skóry: jej nawilżenie, rewitalizację, odżywienie oraz odmładzanie.

Nawilżanie: dla skóry potrzebującej natychmiastowego nawilżenia i ochrony przed starzeniem.

Właściwe nawilżenie skóry decyduje o jej ładnym wyglądzie. To podstawa naszej pielęgnacji bez względu na wiek i porę roku. Dobrze nawilżona cera jest gładka, miękka w dotyku i wygląda młodziej, bo pojawia się na niej znacznie mniej zmarszczek niż w przypadku skóry odwodnionej. Na dodatek, gdy cera jest nieodpowiednio nawilżona, możemy odczuwać dyskomfort – ściągnięcie, swędzenie, pieczenie. Taka skóra jest też bardziej skłonna do podrażnień i stanów zapalnych. Kosmetyki z linii Lirene LAB Therapy, które zaspokajają potrzebę przywrócenia idealnego nawilżenia skóry, zawierają wyjątkowo skuteczne składniki, na dodatek w stężeniach, które do tej pory spotykane były tylko w preparatach profesjonalnych. Dla głębokiego i długotrwałego nawilżenia, zastosowano kompleksy:

 • Kompleks Shikimique Hydro Active 10% - zawarty w kremie na dzień, dba o odpowiednie nawilżenie skóry.
 • Kompleks L-Bion Hydro Active 15% - obecny w kremie na noc, chroni przed utratą wilgoci.
 • Kompleks Shiki-Bion Deep Hydrating 20% - podwójna moc nawilżenia w masce. 

Rewitalizacja: dla skóry odwodnionej, zmęczonej, szarej i pozbawionej blasku

Czasami skóra potrzebuje prawdziwej odnowy, bo nawet po przebudzeniu wygląda na zmęczoną, jest zszarzała, szorstka i pozbawiona blasku. Przyczyn tego stanu rzeczy jest wiele: to m.in. brak ochrony przed promieniowaniem UV, niedosypianie, zanieczyszczone środowisko, niezdrowa dieta. Preparaty z linii Lirene LAB Therapy, wychodzące naprzeciw potrzebie rewitalizacji skóry, zawierają unikalne połączenia składników, które redukują oznaki zmęczenia, naprawiając uszkodzenia wywołane przez niesprzyjające środowisko. W efekcie skóra staje się dobrze napięta, wygładzona i promienna. Aby uzyskać tak spektakularny efekt, w serii produktów o działaniu rewitalizującym zastosowano:

 • Kompleks Murunga-C Boost 10% - w kremie na dzień o silnym działaniu antyoksydacyjnym.
 • Kompleks Rosemari-C Rejuve 15% - w kremie na noc, chroniący DNA komórek skóry.

Anti-aging: dla skóry potrzebującej intensywnej naprawy i odmłodzenia 

W pewnym momencie życia każda z nas chciałaby spowolnić objawy upływającego czasu, nieuchronnie pojawiające się na skórze. To oczekiwanie są w stanie zaspokoić kosmetyki z linii Lirene LAB Therapy, w których składzie znajdziemy składniki stosowane w zabiegach do wypełniania zmarszczek, występujące w postaci, umożliwiającej wypełnianie i wygładzanie nierówności skóry za pomocą regularnej aplikacji kremu.

 • Kompleks  N-Age Peptid Renew 10% - zawarty w kremie na dzień, wykazuje silne działanie odmładzające.
 • Kompleks UltraFiller Global Repair 15% - obecny w kremie na noc, skutecznie regeneruje skórę. 

Odżywienie: dla skóry suchej i szorstkiej, potrzebującej głębokiej odbudowy

Czasami baza pielęgnacji, czyli nawilżanie to za mało. Niekiedy nasza skóra potrzebuje nie tylko nawodnienia, ale i odżywczych lipidów oraz antyoksydantów, które przywrócą jej uczucie komfortu i zregenerują, w efekcie zapewniając młody i zdrowy wygląd. W linii Lirene LAB Therapy znajdziemy wyjątkowo bogaty odżywczy koktajl, złożony z unikalnych składników olejowych i kwasów, pełnych witamin i minerałów. 

 • Kompleks Chia-Goji Restore 10% - w kremie na dzień, działa odbudowująco i odżywczo
 • Kompleks In-chi Skin Nutrition 15% - w kremie na noc, silnie odżywia skórę podczas nocnego odpoczynku.
 • Kompleks Honey-linoléique Exclusive – w masce, odżywia, regeneruje i rozświetla skórę. 

W linii LAB Therapy znajdziesz maseczki, kremy na dzień, kremy na noc i dużo więcej. Każda z nas wybierze kosmetyk najlepszy dla zaspokojenia potrzeb swojej skóry.


Komentarze:

 • Ewelina27
  Ewelina27 2019-02-20 16:28:34 Marka Lirene z każdym jednym kosmetykiem.mnie zadziwia jest naprawdę świetna oby tak dalej
  Odpowiedzi (0)
 
1 godz. temu