Nasze statystyki:
 • zarejestrowani użytkownicy:2172
 • produkty:3670
 • zabiegi:149
 • firmy:108
 • porady ekspertów:994
 • komentarze:20066

Wygraj zabieg miraDry o wartości 4900 zł!

Walczysz z potem pod pachami? Zabieg miraDry na zawsze uwolni Cię od tego problemu! Jeśli chciałabyś wygrać ten zabieg, uzasadnij w 3-4 zdaniach, dlaczego właśnie Ty miałabyś zostać laureatką naszego konkursu. Na odpowiedzi czekamy do 20 marca.

Gabinety wykonujące zabieg miraDry:
Warszawa – Klinika Beauty Skin
Łódź – Centrum Medyczne Dermed
Gdańsk – Gabinet Dermatologii i Medycyny Estetycznej Cosmea
Radom – Klinika Beauty Skin
Katowice – Lipoline Clinic
Legnica – Instytut Kosmetyki Lekarskiej Kenaz
Zielona Góra – Gabinet Dermasana, dr Jacek Król

MiraDry jest wybawieniem dla nieszczęśników zalewających się potem. Bezpieczny, nieinwazyjny, ceniony za wysoką skuteczność. Jako jedyny bowiem pozwala na trwałe usunięcie problemu nadpotliwości. Nie wymaga przy tym nacięć skóry, nie ingeruje w funkcjonowanie mechanizmu termoregulacji organizmu. Jeden zabieg redukuje ilość wydzielanego potu aż o 85 – 95%. W przypadku szczególnie dokuczliwej nadpotliwości, poleca się powtórzenie zabiegu po upływie ok. 3 miesięcy.

MiraDry może się pochwalić certyfikatem FDA (amerykańska Agencja Żywności i Leków), który potwierdza, że ten właśnie zabieg jako jedyny trwale redukuje wydzielanie potu pod pachami w całkowicie nieinwazyjny sposób.


Komentarze:

 • marta.smieszko@o2.pl 2017-03-20 09:42:18 Chciałabym, aby po podniesieniu rąk do uścisku moje mokre pachy nie wzbudzały odrazy a wołały zachęcająco "Chodź Pan do mnie" Niestety liczę się z tym, że osuszenie moich pach jest trudniejsze niż rozbicie atomu Może udowodnicie mi, że zabieg czyni cuda? ❤
  Odpowiedzi (0)
 • iwa1988 2017-03-12 15:07:47 Nareszcie me życie stało by się lekkie, rajskie i podniebne. Pot pod pachami to ma codzienna bolączka - nie wygląda to estetycznie. Taka nagroda to jakby dostać z niebiosa cud i cieszyć się nim do końca życia.
  Odpowiedzi (0)
 • Justyna Berger 2017-03-12 07:57:27 Chciałabym wreszcie zapomnieć o mokrych pachach i poczuć się w 100% komfortowo ze sobą. Codziennie muszę maskować swoją przypadłość, nosząc czarne bluzki lub sukienki. Nadpotliwość pach jest źródłem moich kompleksów i powoduje, że nie czuję się wartościową kobietą. Nade wszystko boję się, że ktoś odkryje moją wstydliwą przypadłość- to błędne koło, pomóżcie!!!
  Odpowiedzi (0)
 • Kaskarze 2017-03-10 21:26:48 1. Dezodoranty i Antyperspiranty w moim przypadku są całkowicie nieskuteczne. 2. Blokery owszem pomagają ale pod warunkiem, że używam codziennie a i tak po miesiącu moja skóra postanawia przestać na nie reagować. I kolejna walka z nowym blokerem nie przynosi efektu. 3. Od zawsze noszę tylko czarne ubrania bo na nich pot najmniej widać i mimo, że dobrze mi jest w kolorach to nie mam odwagi ich ubrać bo wiem, że za chwilę będzie widać plamy, krępuje mnie to od wielu lat. 4. Uczciwie nie stać mnie na taki zabieg i to jest najprawdopodobniej jedyna taka szansa w życiu by pozbyć się największego kompleksu w moim życiu.
  Odpowiedzi (0)
 • sisi13 2017-03-10 20:38:35 Antyperspiranty typu 72h czy 96h wystarczają mi na kilka minut. Jakakolwiek aktywność kończy się lejącym się potem i plamami do pasa. Moje życie upływa więc w postawie: rączki przy sobie, by nie było widać, że znów się spociłam. Niestety w pracy i życiu osobistym ciężko tak żyć i dlatego chciałabym to zmienić.
  Odpowiedzi (0)
 • SalsaFogosa
  SalsaFogosa 2017-03-10 19:56:14 Jestem fizjoterapeutką i pracuję z ludźmi w bliskim kontakcie. Bardzo się pocę i wyjście do pracy jest dla mnie mocno stresujący, mimo, iż przed pracą się szybko podmywam i przebieram to w ciągu całego dnia muszę ten proces powtarzać kilkakrotnie. Do tej pory w niewielkim stopniu pomógł mi tylko etiaxil ale zaczyna mnie uczulać. Pocę się przez 24 godz., 7 dni w tygodniu przez 365 dni w roku i nie ma znaczenia czy jest zimno czy ciepło, czy się stresuję czy nie, ratunku dla siebie jeszcze nie znalazłam.
  Odpowiedzi (0)
 • dorot 2017-03-10 19:23:03 Powinnam zostać laureatką i wygrać zabieg,ponieważ po 2 dniach od depilacji maszynką skóra pod pachami jest jak papier ścierny-pojawiają się krostki i włoski-efekt beznadziejny.Zabieg miraDry zaprzestanie moje golenie i da moim pachom zbawienie.
  Odpowiedzi (0)
 
48 min. temu