Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2568
  • produkty:4069
  • zabiegi:154
  • firmy:108
  • porady ekspertów:1163
  • komentarze:28981

Rewolucja w bieli


Wydawałoby się, że to niemożliwe, by przy użyciu pasty naprawdę spektakularnie wybielić zęby. A jednak.... BlanX White Shock to potrafi! Mało tego, robi to w zaskakująco przyjemny sposób. Po myciu zębów, trzeba się jak najczęściej uśmiechać!

Zbyt często jesteśmy przekonywane o spektakularnych właściwościach kosmetyków, by bezkrytycznie uwierzyć w kolejne cudo. Tym razem nie będzie jednak przesadą twierdzenie, że jesteśmy świadkami rewolucyjnego wydarzenia. Na półce z pastami wybielającymi doszło właśnie do zmiany układu sił. BlanX zostawił konkurencję daleko w tyle, bo ma w ręku prawdziwego asa.

Wybielanie uśmiechem Wydaje się dziwne, że nikt wcześniej nie wpadł na to, by do pasty do zębów dodać aktywny składnik wybielający reagujący na światło. BlanX opatentował ActiluX i tym samym BlanX White Shock jest jedyną tego rodzaju pastą na rynku. Jak to działa? Im częściej się uśmiechasz, tym masz bielsze zęby! Niby proste, ale technologia najnowocześniejsza. ActiluX jest opatentowanym hydroksyapatytem naładowanym nieorganicznymi, fotokatalicznymi tlenkami metali. Po zastosowaniu pasty związek ten wiąże się ze szkliwem zęba i zostaje na jego powierzchni przez cały dzień. ActiluX jest aktywowany przez każdy rodzaj światła, dlatego wybielanie działa w połączeniu z uśmiechem. Zęby muszą mieć kontakt ze światłem. Można również kupić pastę w wersji ze specjalną nasadką BlanX LED, która wzmacnia działanie wybielające i antybakteryjne pasty. Co ważne, akcelerator świetlny jest wielokrotnego użytku, więc możesz go przekręcić na kolejną tubkę.

Białe i zdrowe Wybielające działanie pasty jest oczywiście najważniejsze, ale to nie jedyne zalety BlanX White Shock. Fotoaktywny ActiluX w dziennym światle uwalnia bezpieczne cząsteczki, które niszczą bakterie i pigmenty. W rezultacie pasta nie tylko skutecznie wybiela, ale działa również antybakteryjnie. Eliminuje pigmenty organiczne, które przebarwiają zęby. Czy to bezpieczne? ActiluX nie zawiera nadtlenków i nie dostarcza aktywnego tlenu (nie powoduje utleniania), dzięki czemu nie szkodzi dziąsłom. Ma na nie nawet korzystny wpływ, ponieważ ze względu na właściwości hydrofilne zapewnia im skutecznie nawilżenie.
Pasta wybielająca BlanX White Shock, 21,99 zł/ 75 ml 

Pasta wybielająca BlanX White Shock + BlanX Led, 29,99 zł/50 ml

Pastę można kupić w topowych drogeriach takich jak Hebe, Super-Pharm i Rossmann, a także w aptekach i gabinetach stomatologicznych.

www.blanxsklep.pl


Komentarze:

 
3 godz. temu