Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2568
  • produkty:4069
  • zabiegi:154
  • firmy:108
  • porady ekspertów:1163
  • komentarze:28981

Uomo Salvatore Ferragamo - nowy zapach dla mężczyzn


Zapach jak eliksir włoskiego stylu. Kojarzy się z elegancją, modą i radością życia. Dla mężczyzny, który docenia piękno każdego dnia. Poznajcie Uomo!

Uomo Salvatore Ferragamo to charyzmatyczna, orientalno-drzewna wonna kreacja, która uwodzi zmysły, tak jak mężczyzna, który nosi ten zapach. W kompozycji przeplatają się dynamiczne nuty drzewne z orzeźwiającymi nutami cytrusów i przypraw. Świeża i chłodna nuta głowy zaskakuje połączeniem czarnego pieprzu, kardamonu i bergamotki. Serce zapachu wypełnia aromat legendarnego włoskiego przysmaku – tiramisu oraz kwiaty pomarańczy. W finale są nuty drzewne – cashmeranu i sandałowca, a także ciepły akord bobu tonka. Imponująco prezentuje się masywny flakon Uomo – elementy ciemnego matowego szkła kontrastują ze złocistym płynem zapachu. 

W kampanii reklamowej, przed obiektywem fotografa Francesco Carrozziniego stanął młody aktor Ben Barnes. Największą popularność przyniosły mu role w filmach „Opowieści z Narnii: Książę Kaspian” i „Dorian Gray”. Ben nie ma wątpliwości, że na każdego czeka jego zapach życia.
„Kiedy testujesz zapach, momentalnie orientujesz się, że to właśnie ten odpowiedni. Używasz go, a on pachnie jak ty i czujesz, że jest częścią ciebie” – powiedział Barnes.

Cena: woda toaletowa 50 ml, 295 zł/Sephora


Komentarze:

 
3 godz. temu