Nasze statystyki:
 • zarejestrowani użytkownicy:2505
 • produkty:4016
 • zabiegi:154
 • firmy:108
 • porady ekspertów:1152
 • komentarze:28132

Unikalne warsztaty Totalnej Biologii w Manor House SPA

BioLogika zakłada, że choroba nie jest błędem natury, lecz rozwiązaniem mózgu na utrzymanie organizmu przy życiu. Rozwinięcie tego intrygującego tematu już podczas majowych wykładów w ramach Akademii Holistycznej "Alchemia Zdrowia".

 

15 maja o godz. 12:00 w kompleksie hotelowym Manor House SPA odbędą się unikatowe warsztaty na temat BioLogiki, nazywanej zamiennie Biologią Totalną lub Nową Medycyną. Podczas dwugodzinnego spotkania będzie można poznać tajniki tej jeszcze mało znanej, ale solidnie ugruntowanej dziedziny wiedzy, która bazuje na niezwykłym odkryciu Praw Natury doktora Hamera. Twórca Totalnej Biologii – węgierski naukowiec i coach - Roberto Barnai naucza, że choroba to manifestacja konfliktów, których nie rozwiązaliśmy. Jeśli więc poznamy mechanizm powstawania choroby, możemy w świadomy sposób wyzdrowieć.

 

Według BioLogiki „choroba to najlepsze, co nas mogło spotkać”. To najlepszy sposób organizmu na przetrwanie. Każde schorzenie ma sens biologiczny, którego zrozumienie pozwala nam uwolnić się od choroby. Aby wyleczyć daną osobę z jej dolegliwości, należy najpierw dotrzeć do praprzyczyny, która uwolniła mechanizm zachorowania. Zadanie nie jest łatwe, ale można dzięki temu zrozumieć siebie i na stałe pozbyć się problemu.

 

Totalna Biologia uznaje chorobę za sposób przystosowania się organizmu do istniejących warunków. Podzielam opinię, że w naszym ciele nic nie dzieje się przypadkowo, zatem choroby, infekcje, stany zapalne czy nawet nowotwory nie są nigdy dziełem przypadku. Pojawiają się w konkretnym celu i są efektem naszego stylu życia oraz sposobu postrzegania rzeczywistości. Jeśli zatem choroba to nic innego jak reakcja na świat zewnętrzny i próba adaptacji do pojawiających się warunków, możemy podjąć terapię: „biologiczne odprogramowanie” – mówi Grażyna Wrona, Prezes Manor House SPA i twórczyni Akademii Holistycznej „Alchemia Zdrowia”  i dodaje: „W naszej Akademii Holistycznej stworzyliśmy program odmładzający stawiając na naturalne terapie, które pobudzają procesy samouzdrawiania, a także skutecznie oczyszczają i odblokowują przepływ energii w organizmie. BioLogika jest kolejnym zagadnieniem, które wnikliwie zgłębiamy, bo bliskie jest nam holistyczne podejście do człowieka jako całości. Nasze zdrowie, samopoczucie i kondycja ciała to system naczyń połączonych ściśle z emocjami i umysłem”.

 

Wykład z podstawowej wiedzy BioLogicznej poprowadzi Sonia Ross, dziennikarka z wykształceniem medycznym, od lat publikująca teksty z dziedziny psychologii. Prelegentka ukończyła wszystkie kursy u Roberto Barnaiego oraz u dr Gilberta Renaud -terapeuty Totalnej Biologii/Recall Healing. Podczas bezpłatnych warsztatów poruszone zostaną tematy konfliktów programujących najczęstsze schorzenia. Prowadząca odpowie także na pytania uczestników i udzieli indywidualnych konsultacji.

 

Miejsce warsztatów nie jest przypadkowe. Mazowiecki kompleks hotelowy Manor House SPA szczyci się najlepszym holistycznym SPA w Polsce. Powstała tu unikatowa Akademia Holistyczna „Alchemia Zdrowia”, które innowacyjny program odmładzający opiera się o wyłącznie naturalne terapie wykorzystujące siłę organizmu do regeneracji i samoleczenia. Ten urokliwy hotel dla dorosłych, przyjazny weganom i alergikom, otacza rozległy, zabytkowy park z niezwykłymi pomnikami przyrody i energetycznym Ogrodem Medytacji kryjącym Kamienny Krąg Mocy, Piramidę Horusa i Ogród Zen. Dziś dawna rezydencja Odrowążów z historią sięgającą XII w. jest prawdziwą enklawą spokoju z odczuwalną na każdym kroku holistyczną aurą. Dobroczynna muzykoterapia podczas koncertów na gongi i misy tybetańskie wycisza i koi zmysły. Słowiańskie rytuały zdrowia w jedynej w Polsce Witalnej Wiosce® SPA bazują na sile pięciu żywiołów. Wodne królestwo bezchlorowego basenu z ożywioną wodą Grandera i Łaźni Rzymskich wraz rytualnymi kąpielami pozytywnie wpływa na cały organizm. Wyjątkowa atmosfera tego klimatycznego hotelu, sprawia, że Manor House SPA jest idealnym miejscem na błogi relaks, wypoczynek z dala od pośpiechu i gwaru miasta oraz przywrócenie harmonii i wewnętrznej równowagi.

 

www.manorhouse.pl


Komentarze:

 • Ewelina27
  Ewelina27 2019-03-18 19:53:16 Bardzo ciekawy pomysł, nie słyszałam o czymś takim. Nowa era nowe technologie, wszystko dzisiaj idzie na przód.
  Odpowiedzi (0)
 • vanillacocco
  vanillacocco 2018-12-29 09:25:58 Temat ciekawy szkoda, ze nie ma gdzieś dostępu online
  Odpowiedzi (0)
 • TinaHa
  TinaHa 2016-05-02 11:03:44 Ciekawe podejście do tematu niestety daleko od Wrocławia, wiec nie możliwością jest wzięcie udziału, ale mam nadzieję, że w przyszłości temat się rozszerzy i dotrze również do Wrocławia. :)
  Odpowiedzi (0)
 
9 godz. temu