Nasze statystyki:
 • zarejestrowani użytkownicy:2253
 • produkty:3778
 • zabiegi:149
 • firmy:108
 • porady ekspertów:1065
 • komentarze:21695

ŚWIAT MAÉ HEALTH INSTITUTE


MAÉ HEALTH INSTITUTE TO WYJĄTKOWE MIEJSCE NA MAPIE WARSZAWY, STWORZONE Z MYŚLĄ O OSOBACH, KTÓRE ŚWIADOMIE DĄŻĄ DO ZACHOWANIA ZEWNĘTRZNEGO PIĘKNA, ALE TAKŻE OSIĄGNIĘCIA WEWNĘTRZNEJ HARMONII. TO MIEJSCE, GDZIE KOMPLEKSOWO MOŻNA ZADBAĆ O URODĘ CIAŁA I SPOKÓJ DUCHA, SKORZYSTAĆ Z KONSULTACJI NAJLEPSZYCH EKSPERTÓW W DZIEDZINIE PIELĘGNACJI I DIETETYKI, A TAKŻE UMÓWIĆ SIĘ NA PRYWATNĄ SESJĘ JOGI CZY PILATESU, CZY ZGŁĘBIĆ WIEDZĘ Z PRAKTYKI MINDFULNESS. ZAPRASZAMY DO ŚWIATA MAÉ HEALTH INSTITUTE.

ŚWIADOME PIĘKNO

Kobiety w Polsce coraz bardziej świadomie podchodzą do tematu pielęgnacji. Chcą dbać o siebie kompleksowo. Doskonale zdają sobie sprawę, że kobiece piękno to nie tylko kwestia wyglądu, kondycji skóry czy włosów, ale także stan umysłu i poczucie wewnętrznej harmonii.

Wieloletnie doświadczenie ekspertów oraz indywidualne podejście do każdego Klienta pozwoliło stworzyć w MAÉ HEALTH INSTITUTE unikalnego i holistycznego programu terapeutycznego, którego efektem jest zewnętrzne piękno, wspaniałe samopoczucie, równowaga psychiczna i lepsza kondycja fizyczna. Myślą przewodnią wszystkich działań ekspertów jest sentencja „Let’s bulid wellness instead of treating disease” (dr Bruce Daggy), zgodnie z którą, lepiej jest dbać o siebie i zapobiegać, niż potem leczyć.

ZAUFANI EKSPERCI

MAÉ HEALTH INSTITUTE tworzą wybitni specjaliści i prawdziwi pasjonaci swojej pracy. Działają z pełnym zaangażowaniem, a największą nagrodą jest dla nich doskonałe samopoczucie zadowolonego Klienta. Wszyscy eksperci regularnie doskonalą swoje umiejętności zawodowe, dzięki czemu wykonywane przez nich zabiegi gwarantują najwyższy poziom usług, z uwzględnieniem wszelkich światowych trendów.

Dream team ekspertów Instytutu tworzą: Katarzyna Łapińska – fizjoterapeutka i kosmetolożka, Natalia Piętka – kosmetolożka, Barbara Piela – instruktorka pilates i pedagog barre au sol, Aneta Łańcuchowska – dietetyczka i blogerka kulinarna, Karolina Erdmann – instruktorka jogi, Dominika Kojro – instruktorka jogi, Anna Pełkowska – manager recepcji i jednocześnie konsultantka w zakresie pielęgnacji twarzy.

ZABIEGI NA MIARĘ

Głównym celem zabiegów oferowanych w MAÉ HEALTH INSTITUTE jest zachowanie równowagi pomiędzy zewnętrznym pięknem a wewnętrzną energią i spokojem, a tym samym przywrócenie równowagi ciała i duszy. Dlatego Instytut proponuje nieinwazyjne zabiegi na twarz i ciało, oparte na naturalnych, organicznych i nietoksycznych kosmetykach TATA HARPER i SUSANNE KAUFMANN oraz indywidualnie dobrane zajęcia jogi i pilatesu. Holistyczna pielęgnacja połączona ze zdrową, zbilansowaną dietą oraz medytacją uważności – MINDFULNESS, prowadzą zdaniem naszych ekspertów do osiągnięcia doskonałego zdrowia, smukłej sylwetki i psychicznego dobrostanu.

WYJĄTKOWE MIEJSCE

Pełnemu relaksowi oraz przywróceniu sił witalnych i równowagi psychicznej sprzyja klimat samego Instytutu, który mieści się na parterze zabytkowego budynku, w samym sercu Warszawy. Unikalna lokalizacja - choć w centrum wielkiego miasta, z dala od jego zgiełku i pośpiechu – zainspirowała do stworzenia przestrzeni, która estetycznie oprze się biegowi czasu i przemijającym trendom. We wnętrzach MAÉ HEALTH INSTITUTE wykorzystano naturalne materiały – kamień, drewno, metal, szkło oraz piękno roślin. Każde pomieszczenie jest harmonijną częścią większej całości, połączonej detalami, kolorami i fakturami. Już samo wnętrze Instytutu - którego centralnym punktem jest stół, będący zaproszeniem do spotkania, rozmowy czy wyciszającej filiżanki herbaty - jest wyrazem holistycznego podejścia do życia, człowieka i świata, a bogactwo naturalnych materiałów emanuje dobrą energią, oddziałującą na samopoczucie Gości.


Komentarze:

 • Ewelina27
  Ewelina27 2018-12-20 18:37:05 cz ej nir dla każdego, ceny pewnie powalają. Szkoda że nie każdy może sobie na to pozwolić
  Odpowiedzi (0)
 • Kolastyna74
  Kolastyna74 2018-11-01 07:52:40 Ciekawi mnie koszt tych przyjemnośći
  Odpowiedzi (0)
 • Ewabart 2018-09-24 04:09:57 Ps. Oczywiście ludzie wierzą takim firmom ,gabinetom a tylko dla tego bo nigdy nie spróbowali zrobić tego sami , samemu bardziej sie przykladasz do dbania o swoją formę i wygląd efekty mega ;) a do gaminetu co idziesz i czekasz na efekty a bo kasę sie zapłaciło :/ ale to tylko moje przemyślenia
  Odpowiedzi (0)
 • Ewabart 2018-09-24 04:06:12 Tak jak koleżanka wspomniała, nie na kieszeń przeciętnego Polaka. Sama uważam ( ba jestem pewna bo doszlam do tego w dwa miesiace -10kg ) dieta to nawyk zdrowego odżywiania, nie katowanie sie , jemy to co lubimy tylko o stalych porach dnia 3 posilki + dwie przekąski jemy type aby sie najeść a nie podjadac , maseczki peeling domowy uwielbiam ,zawsze mam sprawdzony sposób który dziala :) a podczas zmywania zwykle fusy z kawy wsmarowane w dłonie dzialaja cuda :) również polecam domowe medytacje 30min dziennie ,w internecie jest tego pełno wystarczy poszukac , zyskujemy taki wewnętrzny spokój czlowiek jest mniej nerwowy . A więc wszystko co wyżej wymienione za grubą kasę mam w domu :) ciekawa jestem, aby zrobic test gdzie szybciej osiągnie się taką formę , czy w domu czy w tym magicznym miejscu :)
  Odpowiedzi (0)
 • malinka 2018-09-19 17:17:31 Dbanie super za super sumkę i chyba przeciętną osobę nie będzie stać aby skorzystać z tych przyjemności
  Odpowiedzi (0)
 • Alicja Foltys
  Alicja Foltys 2018-09-13 20:37:04 Fajnie być w takim miejscu
  Odpowiedzi (0)
 
12 godz. temu