Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2568
  • produkty:4069
  • zabiegi:154
  • firmy:108
  • porady ekspertów:1163
  • komentarze:28981

Stella Maxwell – nowa ambasadorka Max Factor

Stella Maxwell, słynna modelka, aniołek Victoria’s Secret i uznana za najbardziej seksowną kobietę świata, została nową globalną ambasadorką marki Max Factor.

Pochodząca z Belgii 26-letnia modelka pracowała dla największych domów mody, takich jak Chanel, Fendi, Moschino, Marc Jacobs czy Versace. Była również gwiazdą wielu kampanii reklamowch znanych marek i okładek prestiżowych magazynów. Stella ma 1,8 miliona obserwatorów na Instagramie i tysiące dziewczyn chcą wyglądać tak, jak ona. Może się pochwalić idealnymi wymiarami, ale to oczywiste skoro należy do zastępu aniołków Victoria’s Secret. Jednak Stella, zajmując pierwsze miejsce na tegorocznej liście Maxim Hot 100, udowodniła, że jest nie tylko anielsko piękna. Według magazynu Maxim, jest również najseksowniejszą kobietą świata. Wygrana nie była łatwa, w tym rankingu modelki konkurują z gwiazdami kina i showbiznesu. W ostatnich zestawieniach na szczycie listy była Bar Refaeli, a wcześniej Rosie Huntington-Whiteley i Candice Swanepoel. Przykładowo dwa lata temu Joanna Krupa zajęła 89 miejsce.
Jako nowa modelka w grupie Max Factor, Stella dołączyła do aktualnej ambasadorki, którą jest wspomniana już Candice Swanepoel.

– Max Factor to dla mnie prawdziwa ikona wśród marek makijażowych, a ja kocham makijażowe eksperymenty. Dobrze pamiętam, jak podkradałam produkty Max Factor siostrze, wtedy dopiero zaczynałam się malować – opowiada Stella.

Równie podekscytowany jest Karen Owen, VP Marketing Max Factor.
– Z podnieceniem witamy Stellę w rodzinie Max Factor. Oprócz jej naturalnej urody, doceniamy jej pewność siebie, energię i radość życia. Jej prawdziwa miłość do makijażu oraz gotowość na metamorfozy w wyglądzie, czynią Stellę wymarzoną ambasadorką marki Max Factor – komentuje Owen. My zaś czekamy na debiut Stelli w kampanii Max Factor w 2017 roku.


Komentarze:

 
4 godz. temu