Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2177
  • produkty:3676
  • zabiegi:149
  • firmy:108
  • porady ekspertów:1008
  • komentarze:20179

Spraw, by Twoje oczy były jeszcze piękniejsze!


Korzystałaś już z kolorowych soczewek kontaktowych? Jeśli nie, koniecznie je wypróbuj. Moda na kolorowe soczewki kontaktowe narodziła się wraz z pojawieniem się na rynku wygodnych hydrożelowych i silikonowo-hydrożelowych soczewek. Kiedy okazało się, że osoby noszące soczewki mogą poza korekcją wzroku również zmienić kolor oczu, z takiej opcji zaczęły również korzystać osoby ze zdrowymi oczami. W efekcie mamy ogromny wybór barw i odcieni, a nawet nietypowych kolorów i wzorów, dzięki którym oczy mogą wyglądać naprawdę niezwykle.

Stosując kolorowe soczewki kontaktowe podkreślisz swój naturalny kolor oczu, zmienisz go, a nawet optycznie powiększysz oczy! Jak to możliwe? Na powierzchni soczewek powiększających narysowany jest delikatny okrąg, który optycznie zwiększa powierzchnię tęczówki i dzięki temu oczy wydają się większe. Można też pogłębić spojrzenie, ponieważ soczewki nie tylko wzmacniają kolor tęczówki, ale też zwiększają kontrast, dzięki czemu spojrzenie nabiera wyrazistości. 

Kolorowe soczewki są bezpieczne. Pigmenty zamknięte są wewnątrz soczewki, a zatopione w niej nie mają szans na bezpośredni kontakt z powierzchnią oka. Barwione soczewki mają też wysoką tlenoprzepuszczalność i gwarantują identyczny komfort noszenia, jak zwykłe soczewki. Należy pamiętać, aby nosić się je zgodnie z zaleceniami producenta i nie przekraczać czasu ich noszenia, a także dbać o ich pielęgnację. 

Soczewki są dostępne np. w salonie marki KRYOLAN


Komentarze:

 
6 godz. temu