Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:1923
  • produkty:3458
  • zabiegi:147
  • firmy:108
  • porady ekspertów:842
  • komentarze:16851

Soothing Cleansing Milk od BOBBI BROWN


Soothing Cleansing Milk, to hybryda oczyszczającego olejku z balsamem, inspirowana przekonaniem Bobbi, że piękno zaczyna się od zdrowej, promiennej skóry. Wzbogacona w Olej z Nasion Chia - superodżywcza substancja, która działa cuda jako składnik produktów do pielęgnacji skóry - oraz unikalny Kompleks z Kwiatów Narcyza i Lawendy, Soothing Cleansing Milk delikatnie oczyszcza i pielęgnuje skórę, pozostawiając ją natychmiast odświeżoną, nawilżoną i bardziej elastyczną. To lekkie, kremowe mleczko oczyszczające chroni naturalną barierę wilgoci skóry i pozostawia uczucie idealnego nawilżenia. Doskonałe, aby odświeżyć i nawilżyć skórę rano i świetne do usuwania makijażu i wszelkich zanieczyszczeń wieczorem.

Jak to działa
Unikalna technologia / składniki

Oczyszczanie i detoks dla skóry

Unikalna mieszanka olejków ze słodkich migdałów, jojoba i awokado (zmiękczające składniki, które nie zatykają porów) zawarta w Soothing Cleansing Milk delikatnie zmywa makijaż i usuwa zanieczyszczenia, pozostawiając skórę komfortowo miękką i odświeżoną – a nigdy napiętą, suchą lub podrażnioną.

Utrzymanie naturalnej bariery wilgotności

Olej z nasion Chia, bogaty w kwasy tłuszczowe Omega-3 i 6, pomaga wzmacniać i chroni naturalną barierę wilgoci skóry. Oznacza to utrzymanie optymalnego poziomu nawilżenia i zapobieganie odwodnieniu. Kompleks z kwiatów Narcyza i Lawendy pomaga zadbać o ogólną kondycję skóry.

Ukojenie & Przyjemność

Kwiat Jaśminu pomaga zlikwidować zaczerwienienia, podczas gdy Olej z nasion Chia ma silne działanie przeciwzapalne, aby złagodzić podrażnienia, uspokoić i przywrócić komfort skórze.

Sposób użycia: Nanieść na wilgotną skórę twarzy niewielką ilość mleczka i delikatnie rozmasować. Spłukać czystą wodą, a następnie kontynuować pielęgnację.

Cena:  195 zł/200 ml

Produkt dostępny od lutego w wybranych perfumeriach Douglas i salonach firmowych Bobbi Brown.


Komentarze:

 
10 godz. temu