Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2177
  • produkty:3676
  • zabiegi:149
  • firmy:108
  • porady ekspertów:1008
  • komentarze:20179

SINSKIN x Patricia Kazadi


Już od 1 kwietnia w drogeriach sieci Rossmann premiera dwóch kolekcji marki SINSKIN i Ambasadorki Patrici Kazadii. Kosmetyki z obu limitowanych serii powstały z myślą o stworzeniu letniego makeup „total look dzień & noc”. Nowymi produktami możemy zatem wykonać lekki, ale i kolorowy makijaż dzienny, który wieczorem, w zaledwie kilka minut, zmienimy w look królowej letniej nocy!

JAK NADCHODZĄCY SEZON WIDZI SINSKIN?

W drogeriach sieci Rossmann zadebiutują dwie nowe kolekcje: SINSKIN You & Mini Me oraz seria limitowanych kosmetyków Coral Glamby Patricia Kazadi.18 produktów do makijażu uzupełnia się dzięki czemu możemy  stworzyć różne propozycje na makeup „total look dzień i noc”. Za dnia delikatne podkreślone usta błyszczykiem w odcieniu romantycznego różu, do tego muśnięcie glow na policzkach i w kącikach oczu. Wieczorem, zmiana koloru szminki na przykuwające uwagę bordo, podkreślone oko syrenim cieniem I kolorową maskarą! Świeżość, blask, ale także porządna dawka kolorów! Produkty od marki idealnie współgrają z letnim klimatem i wpisują się w nadchodzące trendy. Inspiracją do stworzenia obu linii była pozytywna energia, która rodzi się w nas wraz z nadejściem wiosny i lata. W tym okresie wykorzystujemy ją w pełni, planując aktywności na cały dzień. Nasz makijaż musi być zatem trwały, świeży, pełen kolorów, ale także taki, który z łatwością zmienimy z dziennego na wieczorowy. Marka SINSKIN wie o tym doskonale, dlatego wprowadza serię nowych kosmetyków, dzięki którym będziemy mogli uzyskać właśnie taki efekt.

- Bez względu na to czyspędzamylato w mieście czy w podróży, chcemy wyglądać dobrze o każdej porze dnia. Ważne jest dla nas także, aby mieć wszystkie niezbędne produkty do ewentualnych poprawek pod ręką. Dlatego stworzyliśmy dwie kolekcje, dzięki którym dopełnimy dobrze przygotowaną bazę rano i wykonamy nimi makijaż dzienny. Następnie, za pomocą kilku ruchów stworzymy mocniejszy, wieczorowy look. Kolekcja SINSKIN You & Mini Me to produkty, które zmieszczą się w każdej torebce!mówi Adam Prządka, Head of Artistry marki SINSKIN

W skład limitowanej kolekcji Coral GlamSINSKIN by Patricia Kazadi wchodzą: paleta rozświetlaczy Brownie i Blondie, pędzelek wachlarzowy oraz cienie w dwóch kolorach. Linia prezentuje wszystko to, co ważne w dzisiejszym świecie makijażu: wysokojakościowe produkty w minimalistycznej formie o wielopłaszczyznowym zastosowaniu.

- Moje marzenie o własnej kolekcji spełniło się! Co najfajniejsze, nadal trwa, ponieważ w tym roku, razem z zespołem SINSKIN, wprowadzamy kolejne produkty. W mojej nowej serii nie mogło zabraknąć oczywiście ulubionych rozświetlaczy, tym razem w formie paletki. Do nich, wachlarzowy pędzelek o niezwykle miękkim włosiu. Jest też coś „dla oka”, czyli dwa nowe cienie z formulacją Bouncy, która już skradła serca wszystkich wielbicieli mocnej pigmentacji. Tym razem w dwóch barwach, kojarzących się z moim ukochanym latem! – mówi Patricia Kazadi, Ambasadorka marki SINSKIN.

 


Komentarze:

 
6 godz. temu