Nasze statystyki:
 • zarejestrowani użytkownicy:2292
 • produkty:3820
 • zabiegi:149
 • firmy:108
 • porady ekspertów:1085
 • komentarze:22439

SINSKIN - Nowa marka semi-profesjonalnych kosmetyków do makijażu inspiruje do poszukiwania nowych wyzwań!


SINSKIN wprowadza nową zasadę make up’u: przełamywanie zasad. C R E A T E  N E W  R U L E S  to hasło będące zaproszeniem do wyjątkowego, różnorodnego i zaskakującego świata SINSKIN. Znajdziesz w nim kosmetyki gotowe na to, aby inspirowały Twoją wyobraźnię, bo przecież makijaż to Ty i to Ty wybierasz sposób, w jaki go wykonujesz. Szminka? Tak! Ale jako róż do policzków! Rozświetlacz? Tak! Ale na usta. Każda powieka w innym kolorze? Dlaczego nie! Wejdź do świata SINSKIN i eksperymentuj z makijażem! Nie bój się wyrazić siebie dzięki szerokiej gamie fluidów, cieni do powiek, pomadek, linerów i wielu innych kosmetyków, które czekają na to, aby pobudzić Twoją kreatywność.

Marka SINSKIN to wysokiej jakości semi-profesjonalne kosmetyki do makijażu, dla tych, które zajmują się makijażem zawodowo oraz dla tych, których przygoda z makijażem dopiero się zaczyna. W szerokiej gamie produktów SINSKIN znalazły się wszystkie kosmetyki, pędzle i akcesoria niezbędne do wyposażenia profesjonalnego i amatorskiego kufra oraz stworzenia zarówno klasycznego, jak i kreatywnego, nowatorskiego makijażu. Produkty SINSKIN powstały we współpracy z profesjonalistami i wizażystami na podstawie wieloletnich obserwacji zmieniających się tendencji makijażowych oraz potrzeb współczesnych kobiet:

SINSKIN jest marką, w której każda kobieta odkryje swój Must have – mówi Adam Prządka, Head of Artistry SINSKIN. W SINSKIN udowadniamy wszystkim kobietom, że semi-profesjonalne produkty do makijażu nie muszą być zarezerwowane wyłącznie dla profesjonalnych wizażystek. Make up to sposób na wyrażenie siebie, dlatego aby się w nim odnaleźć, każda kobieta powinna sama tworzyć swoje własne zasady. Kosmetyki SINSKIN to ułatwiają. To co je wyróżnia, to nie tylko wysoka jakość i trwałość czy intensywne kolory. Kosmetyki SINSKIN posiadają szerokie spektrum zastosowań. Inspirujemy kobiety, zachęcając je do odważnych makijażowych kreacji i do stosowania kosmetyków w nieoczywisty sposób. Kredka do ust z powodzeniem może tworzyć kreskę podkreślającą oko, a cień w płynie nałożony na usta, da wyrazisty i odważny efekt.

#CREATENEWRULES to hasło marki, które jest jednocześnie zaproszeniem do zabawy makijażem. SINSKIN namawia do przełamywania wszelkich konwencji oraz do wyrażania siebie w sposób, który podpowiada nam wyobraźnia. Nie istnieją żadne granice - kreatywność gra tutaj główną rolę.

Kosmetyki SINSKIN są dostępne w sprzedaży od połowy września w wybranych drogeriach sieci Rossmann.

Więcej o marce na www.sinskin.pl


Komentarze:

 • Ewabart 2018-10-24 08:51:08 Wszystko w granica rozsądku, u nas w Rossmann tej marki nie widzialam
  Odpowiedzi (0)
 • iwonka.bloguje 2017-09-20 12:21:21 Lubię eksperymentować, ale jednak wszystko w granicach dobrego stylu i zdrowego rozsądku :)
  Odpowiedzi (0)
 • Natti
  Natti 2017-09-13 21:23:42 Każda powieka w innym kolorze? Hahahaha,kogoś tu chyba poniosło :))) Tego typu eksperymenty nie dla mnie,wolę klasyke i to co sprawdzone ;)
  Odpowiedzi (0)
 • malinka 2017-09-13 20:51:40 Czemu nie warto trochę poeksperymentować kredka do ust może byc niezła inspiracją
  Odpowiedzi (0)
 • Marzena Markiewicz
  Marzena Markiewicz 2017-09-13 20:33:21 I pociagnie po portfelu kobietki
  Odpowiedzi (1)
 
47 min. temu