Nasze statystyki:
 • zarejestrowani użytkownicy:2095
 • produkty:3603
 • zabiegi:149
 • firmy:108
 • porady ekspertów:951
 • komentarze:19154

SCIO I BEMER - DWA URZĄDZENIA, KTÓRE ZNACZĄCO POPRAWIĄ TWOJE SAMOPOCZUCIE


Poznaj najnowocześniejszą terapię naczyniową, której korzystne oddziaływanie występuje już po kilku minutach. Prawidłowe mikrokrążenie jest podstawą zdrowia wszystkich organów, a co za tym idzie, całego ciała. BEMER to jedyna na świecie oraz najlepiej przebadana technologia stymulująca zaburzone lub spowolnione działanie naczyń krwionośnych. A może  chciałabyś poznać 11 000 informacji na temat swojego stanu zdrowia i zbalansować najistotniejsze deficyty zdrowotne?  Umożliwi Ci to sesja diagnostyczna SCIO, urządzenia medycyny XXI wieku, które proponuje następnie najbardziej niezbędne dla zdrowia terapie. 

BEMER to urządzenie do terapii mikrokrążenia.  Generuje stymulujący sygnał elektromagnetyczny, który usprawnia przepływ krwi we wszystkich, nawet najmniejszych naczyniach krwionośnych.  W ten sposób zapewnia lepszy  transport tlenu i substancji odżywczych do tkanek, oraz ich detoksykację. Już po jednym zabiegu  następuje poprawa w przepływie krwi w naczyniach włosowatych  w całym ciele. Dotlenienie i odżywienie tkanek oraz usuwanie toksyn, metabolitów i wolnych rodników to zarazem skuteczna  terapia anty-aging.  

– Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest mikrokrążenie. Każdy człowiek ma 100 000 kilometrów naczyń krwionośnych, które wspomagają wszystkie procesy komórkowe organizmu: odżywienie komórek, natlenienie i nawodnienie, a także detoksykację. Dzięki usprawnieniu pracy naczyń włosowatych wzmacniamy krążenie, podnosimy odporność, usprawniamy wszystkie procesy metaboliczne i zdolność do regeneracji – mówi Maja Koprowska, terapeuta w Studio Sante.

Dlaczego BEMER? Bo to  najlepiej przebadana technologia  medycyny fizykalnej, stymulująca zaburzoną lub spowolnioną naczynioruchowość. Nie powoduje efektów ubocznych i charakteryzuje się wysoką efektywnością. Poprzez poprawę mikrokrążenia i jakości krwi:

 • odmładza tkanki i usuwa nadmiar wolnych rodników;
 • likwiduje objawy przewlekłego zmęczenia i redukuje skutki stresu;
 • poprawia jakość snu;
 • działa przeciwobrzękowo;
 • przynosi ulgę w bólu;
 • pomaga w szybszej regeneracji organizmu po przebytych kontuzjach i operacjach.

Terapia BEMER wskazana jest dla wszystkich. Skorzystają z niej zwłaszcza osoby z problemami mikrokrążenia, przewlekle chore, zestresowane oraz potrzebujące ogólnej poprawy zdrowia i kondycji. 

Biofeedback SCIO – przeskanuj swój organizm

SCIO jest urządzeniem z certyfikatem medycznym, wykonującym zaawansowaną diagnostykę i terapie.  Diagnozuje, leczy i odmładza. W ciągu 4 minut przedstawia 11 000 wyników dotyczących deficytów zdrowotnych i może zaproponować 2400 terapii. SCIO przeprowadza badanie poziomu stresu w organizmie (zarówno emocjonalnego, jak i fizjologicznego, obciążającego poszczególne narządy), a następnie przywraca częstotliwości właściwe dla stanu zdrowia i stymulujące procesy regeneracyjne.

SCIO skanuje częstotliwości organizmu za pomocą fal elektromagnetycznych, uzyskując informacje o poziomie stresu, nawodnieniu i natlenieniu komórkowym, prawidłowości pracy organów wewnętrznych, równowadze hormonalnej i enzymatycznej oraz prawidłowości dystrybucji minerałów, witamin i aminokwasów. Wskazuje także możliwe obciążenia grzybicze, pasożytnicze, bakteryjne i wirusowe organizmu. SCIO może wspomagać powrót do zdrowia i równowagi, poprzez generowanie częstotliwości wspierających regenerację organizmu, informuje także o zalecanych preparatach, ziołach, suplementach i zmianach dotyczących sposobu odżywiania  –  tłumaczy Maja Koprowska.

Efektów terapii biofeedback SCIO jest znacznie więcej – są uzależnione od programu terapeutycznego, dobranego do potrzeb Klienta po diagnostyce SCIO i przeprowadzeniu wywiadu przez terapeutę.

Co ciekawe, SCIO samo proponuje terapie, których Twój organizm najbardziej potrzebuje. W Studio Sante możesz również wykupić dopasowane tylko do Twoich potrzeb pakiety:

 • Anty- alergia SCIO

Tej terapii powinien spróbować każdy alergik. Terapia wspiera niwelowanie alergii pokarmowej oraz wziewnej. Pomaga redukować jej uporczywe objawy m.in. obrzęk śluzówek, łzawienie, wzdęcia czy wysypkę.

 • Detoks – SCIO

Chcesz pozbyć się wszelkich toksyn, grzybów, bakterii i wirusów i poczuć się lepiej? Spróbuj detoksu, który stymuluje naturalne mechanizmy oczyszczania organizmu. Obejmuje oczyszczanie krwi oraz wszystkich organów odpowiedzialnych za prawidłową detoksykację organizmu: wątroby, nerek, jelit, skóry i innych.

 • Odchudzanie – SCIO

To innowacyjna terapia, która odblokowuje naturalne mechanizmy organizmu umożliwiające odchudzanie i utrzymanie prawidłowej masy ciała. SCIO to coś więcej niż zabiegi na odchudzanie. Usuwa przyczyny, a nie tylko objawy! Niweluje stres, zaburzenia hormonalne i enzymatyczne oraz patogeny – najważniejsze czynniki, które mogą hamować prawidłowy metabolizm i utrudniać odchudzanie.

 • Naturoterapia FEEL GOOD

Żyjesz intensywnie i ze wszystkich stron jesteś bombardowana przez stresory? Na pewno przydałby Ci się Trening Pozytywnego Życia, czyli głęboko relaksujące sesje, które sprawia, że poczujesz się wypoczęta i pełna sił witalnych.

 • Zabieg oczyszczania krwi SCIO

To terapia wspierająca poprawę procesów krwiotwórczych. Reguluje stężenie trójglicerydów i cholesterolu we krwi, a także ciśnienie krwi. Terapia pomaga oczyszczać krew, a tym samym detoksykować cały organizm.

 • Anty-Aging SCIO

Dzięki spersonalizowanemu programowi antyaging SCIO oraz specjalnie dobranym zaleceniom możesz „cofnąć czas”, zregenerować organizm, odzyskać atrakcyjny i promienny wygląd! Najlepsze efekty uzyska się w połączeniu z terapią BEMER.

 • SCIO Sport

Program ten jest dedykowany  osobom, które uprawiają sport, są aktywne fizycznie, potrzebują regeneracji po wysiłku lub wzmocnienia przed zawodami, a także do wspomagania i przyspieszania leczenia urazów i kontuzji.

Studio Sante Uzdrowisko Miejskie to nie tylko miejsce, w którym możemy poddać się nowoczesnej diagnostyce i innowacyjnym terapiom . Bogata oferta obejmuje usługi SPA & Wellness: kameralną strefę saun i basenów (w tym: unikatową saunę japońską Ganbanyoku), luksusowe usługi kosmetologiczne (zabiegi na twarz i ciało), medycynę estetyczną oraz zajęcia sportowe (aquacycling, aquaaerobic). Na gości czekają również pyszne dania i desery oraz odżywcze koktajle w Bistro Sante.   

***

Więcej informacji na: https://www.studiosante.pl/


Komentarze:

 
7 min. temu