Nasze statystyki:
 • zarejestrowani użytkownicy:1923
 • produkty:3458
 • zabiegi:147
 • firmy:108
 • porady ekspertów:842
 • komentarze:16851

S.O.S CUTS Na rany i skaleczenia - plaster i bandaż 2 w 1

SZYBKO TAMUJE KRWAWIENIE - SAMOPRZYLEPNY – BEZ UŻYCIA NOŻYCZEK – STOSOWAĆ NIE DŁUŻEJ NIŻ 30 MINUT

Skaleczenia i rozcięcia skóry to nieprzyjemny, jednak dość częsty element codziennego życia. Mogą zdarzyć się zarówno w domu, przy przygotowywaniu jedzenia w kuchni, pracy w ogrodzie czy małych robótkach ręcznych, jak i w plenerze, najczęściej podczas jazdy na rowerze, rolkach, czy zabawy w parku.  Na rynku dostępnych jest wiele produktów, pełniących rolę pierwszej pomocy przy zranieniach różnego pochodzenia. Klasyczne plastry, mimo że są jedną z najczęściej wykorzystywanych form pierwszej pomocy, zazwyczaj nie są dopasowane swoim rozmiarem do rany, a ich struktura nie daje jej potrzebnego ucisku. Zapewniają  ochronę, ale dopiero po zatamowaniu krwawienia. Nie sprawdzają się one tym samym w przypadku bardziej krwawiących skaleczeń. Do tego typu zranień nie zawsze wystarczy sam bandaż. Aby prawidłowo zatamować krwawienie, niezbędna jest jeszcze gaza, która rzadko znajduje się w naszej podręcznej torbie czy plecaku.                                                           

W 2017 roku marka URGO postanowiła wprowadzić na rynek S.O.S CUTS - pierwszy na rynku wielozadaniowy opatrunek tamujący krwawienie, który, dostosowując się do rany, nie wymaga użycia innych produktów. Nawet nożyczek.

URGO S.O.S CUTS to innowacyjny produkt na rynku opatrunków, który działając poprzez ucisk pomaga ograniczyć i zatamować krwawienie w miejscu skaleczenia w 30 minut. To jedyna metoda 2 w 1, która łączy działanie plastra i bandaża, by szybko i skutecznie zatamować krew.

Ten samoprzylepny opatrunek może być stosowany w każdych warunkach, ponieważ do jego użycia nie potrzeba nożyczek. Dzięki nowoczesnemu opakowaniu zachowuje sterylność i może być stosowany na każdą ranę czy skaleczenie.* URGO S.O.S CUTS spełnia wszystkie warunki w zakresie pierwszej pomocy, a jedno opakowanie (3m x 2,5 cm) starcza na 25 zastosowań. To idealne rozwiązanie w nagłych sytuacjach, które mieści się w damskiej torebce.

URGO S.O.S CUTS przeznaczony jest dla dorosłych oraz dzieci powyżej 3 r.ż.

SPOSÓB UŻYCIA:

 • Rozwinąć opatrunek na pożądaną długość.
 • Owinąć opatrunek 2-3 razy wokół rany. Aby zatamować krwawienie, opatrunek powinien zakryć całą powierzchnię rany.
 • Ścisnąć końcówkę URGO S.O.S CUTS, aby zablokować opatrunek. Następnie pociągnąć wzdłuż, aż opatrunek się oderwie
 • Zdjąć opatrunek po zatamowaniu krwawienia, jednak nie później niż po 30 minutach po nałożeniu

 Cena: 25 zł

 

 *W przypadku większych skaleczeń konieczna jest wizyta u lekarza.


Komentarze:

 • vanillacocco
  vanillacocco 2018-12-22 21:21:22 Takie coś każdy powinien mieć w domu ale tez w apteczce samochodowej!
  Odpowiedzi (0)
 • Ewelina27
  Ewelina27 2018-12-20 18:46:43 Pierwszy raz widzę dwa w jednym
  Odpowiedzi (0)
 • michalina
  michalina 2017-03-02 18:32:00 Dzięki Urgo s.o.s Cuts będzie można szybko zaopatrzyć rany. Zgadzam się, że na wyjazdy nie będzie trzeba pakować całej apteczki m. in bandaży, gazików itp.
  Odpowiedzi (0)
 • klementynka_32
  klementynka_32 2017-03-01 12:00:07 Zawsze na wyjazd pakowało się bandaż, plaster, wszystko zajmowało miejsce. Co prawda już gotowe, w różnych rozmiarach plastry są z opatrunkiem ale często nie dają rady bo się odklejają a te do cięcia, choć są lepsze no to trzeba mieć ze sobą nożyczki albo wcześniej je odpowiednio przyciąć. W domu, wiadomo to nie problem ale poza domem... Ciekawa bardzo jestem kółeczka urgo. I z pewnością go zakupię . Choć mam nadzieję, że sprawdzać nie będę musiała ;)
  Odpowiedzi (0)
 
10 godz. temu