Nasze statystyki:
 • zarejestrowani użytkownicy:2505
 • produkty:4016
 • zabiegi:154
 • firmy:108
 • porady ekspertów:1152
 • komentarze:28132

Puredistance WARSZAWA w ofercie Quality Missala

W ofercie Quality Missala pojawiły się perfumy WARSZAWA, pierwszy w historii perfumiarstwa zapach zainspirowany Warszawą. Kompozycja, która powstała dla luksusowego domu perfum Puredistance, przez rok dostępna będzie wyłącznie w warszawskich salonach Perfumerii Quality.

Pomysłodawcą perfum WARSZAWA jest Jan Ewoud Vos, założyciel i właściciel domu perfum Puredistance. Od wielu lat zafascynowany Warszawą postanowił stworzyć zapach w hołdzie dla miasta i jego niezwykłej historii i nazwać go po prostu WARSZAWA.

Jan Ewoud Vos tak opisuje swoje inspiracje: “Nie byłoby WARSZAWY bez mojej przyjaźni z rodziną Missalów oraz inspiracji, jaką stanowiła dla mnie Stanisława Missala. Jej klasa i elegancja kojarzyły mi się z szykownym pięknem dawnej Warszawy, zaś jej zdecydowany charakter i charyzma znalazły odzwierciedlenie w nowoczesnych nutach zapachu. Krótko mówiąc: Warszawę perfekcyjnie uosabiają kobiety, które tutaj spotkałem. To one oddają charakter miasta, a tym samym odzwierciedlają ducha mojej WARSZAWY!”

Zadanie stworzenia WARSZAWY Jan Ewoud Vos powierzył paryskiemu mistrzowi sztuki perfumiarstwa, Antoine`owi Lie. Powstał zapach dojrzały i pełen życia, o bogatym jaśminowym sercu i uwodzicielskiej bazie skomponowanej z paczuli i wetiweru, otulonych ciepłym żywicznym dymem.

Nuty głowy: galbanum, grejpfrut, liście fiołka Nuty serca: jaśmin (absolut), szczodrzenica sitowata (janowiec hiszpański) – absolut, masło irysowe Nuty bazy: paczula, wetiwer, styraks

W hołdzie dla Warszawy, perfumy WARSZAWA przez rok dostępne będą wyłącznie w warszawskich salonach Perfumerii Quality w specjalnej cenie 1093 zł za flakon o pojemności 60 ml (ekstrakt perfum).


Komentarze:

 • klementynka_32
  klementynka_32 2016-12-20 16:49:29 Miły ukłon dla Warszawy. Podoba mi się wygląd perfum ich pakowanie. Ale nuty zapachowe Warszawy zdecydowanie nie są w moim guście. Za to oszalałam na punkcie Sheiduna ;)
  Odpowiedzi (0)
 
8 godz. temu