Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2340
  • produkty:3869
  • zabiegi:149
  • firmy:108
  • porady ekspertów:1094
  • komentarze:23595

PUPA – matowe pomadki z kolekcji Red Queen


Zbliża się czas gwiazdowych imprez. Masz już wystrzałową kreację? Dodaj jeszcze modny matowy makijaż ust w klasycznych odcieniach czerwieni i burgundu. To wystarczy, by zrobić wrażenie!

Zagraj odważnie i zdecyduj się na wyrazisty makijaż ust. To świetny sposób na błyskawiczny i efektowny look. Nowe matowe pomadki Pupy I’m Matt Lip Fluid mają lekką aksamitną formułę, są mocno nasycne pigmentami. Kolor natychmiast po nałożeniu łączy się z naskórkiem ust i utrwala. 

Makijażowe triki na piękne usta 

1. Zacznij od naniesienia na usta grubszej warstwy tłustego regenerującego balsamu. Po kilku minutach zetrzyj kosmetyk wacikiem. Efekt? Miękkie, soczyste usta! 
2. Aby utrzymać w ryzach kolor obrysuj usta konturówką w odcieniu pomadki i delikatnie rozetrzyj. 
3. Mimo pomadki że I’m Matt Lip Fluid mają aplikator z gąbęczką, wykonując wieczorowy makijaż rozprowadzaj je pędzelkiem. W ten sposób w pełni panujesz nad dozowaniem koloru i efekt będzie trwalszy. Wbrew pozorom to proste, wystarczy kilka pociągnięć pewną ręką.
4. Więcej koloru nanieś w centralnej części ust. Nakładanie pomadki zacznij od środka i rozprowadzaj w stronę kącików. 
5. Prosty trik na optyczne powiększenie ust? Przy górnej krawędzi, tuż nad łukiem Kupidyna, narysuj cienką linię białą kredką i lekko rozmaż kontur. Zamiast kredki możesz nanieść odrobinę rozświetlacza.
Cena: 70 zł

 

Komentarze:

 
1 sek. temu