Nasze statystyki:
 • zarejestrowani użytkownicy:2207
 • produkty:3720
 • zabiegi:149
 • firmy:108
 • porady ekspertów:1024
 • komentarze:20637

Premiera LipoLife 3G – sposób na idealne proporcje!

Marzysz, żeby w te wakacje zachwycić wszystkich idealną figurą? To może się udać… ,,Sięgnij po swoje idealne proporcje… z LipoLife 3G” pod takim hasłem odbyła się wczoraj konferencja organizowana przez ITP S.A. Podczas spotkania swoją premierę miała innowacyjna technologia LipoLife 3G - służąca do liposukcji laserowej, dająca możliwość przeszczepu tkanki tłuszczowej i wykorzystania własnych komórek tłuszczowych do modelowania ciała i twarzy.

To liposukcja w najnowszej odsłonie!
LipoLife 3G to kompleksowy system do liposukcji laserowej, który w rewolucyjny sposób pozwala usunąć niechcianą tkankę tłuszczową. Wykorzystuje długość fali 1470 nm i emituje światło lasera w sposób radialny, dzięki temu komórki tłuszczowe nie ulegają zniszczeniu. Nowością jest również jednoczesne ich pobieranie w trakcie emisji lasera. Pobrany materiał, według badań klinicznych, charakteryzuje się wysoką żywotnością na poziomie aż 95%, jest bogaty w komórki macierzyste i świetnie nadaje się do reimplantacji.
Zabieg z wykorzystaniem technologii LipoLife 3G umożliwia nie tylko usunięcie niechcianego tłuszczu z brzucha czy ud, ale także, podczas tego samego zabiegu, pozwala wykorzystać tkankę tłuszczową do powiększenia piersi lub pośladków, a także odmłodzenia twarzy.
Skóra podczas zabiegu poddawana jest ujędrniającemu działaniu temperatury, pozostawiając ciało nie tylko wyszczuplone, ale też jędrne i gładkie. LipoLife 3G pozwala spełnić najskrytsze marzenia o idealnej figurze. "Zabrać stąd, przenieść tam? Pozbyć się nadmiernych kilogramów i przenieść je w inne miejsce? Teraz to możliwe. Z LipoLife 3G wreszcie można sięgnąć po swoje idealne proporcje", obiecuje dystrybutor nowego urządzenia.

LipoLife 3g znajdziesz w gabinecie Medbeauty medycyna estetyczna oraz w Klinice Chirurgii Plastycznej dr M. Sierocińskiego

 


Komentarze:

 • Ewelina27
  Ewelina27 2018-12-24 06:50:21 Każdy by chciał tak wyglądać, medycyna teraz idzie z postępem w każdej dziedzinie
  Odpowiedzi (0)
 • vanillacocco
  vanillacocco 2018-12-22 18:58:27 Ciekawy artykuł
  Odpowiedzi (0)
 • magda21
  magda21 2017-01-27 12:29:59 Kto nie marzy o idealnej figurze, chyba większość z nas. Dobrze, że medycyna estetyczna stwarza nam coraz więcej możliwości by mieć idealne ciało.
  Odpowiedzi (0)
 
23 min. temu