Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2501
  • produkty:4015
  • zabiegi:154
  • firmy:108
  • porady ekspertów:1152
  • komentarze:28080

Powrót do pracy po Majówce

Pierwsze dni po urlopie są zwykle trudne i stresujące. Jeśli masz wrażenie ze współpracownicy mówią innym językiem i zachowują się jak przybysze z innej planety, to znaczy że udało Ci się w ostatnich kilku dniach „wrzucić na luz” i naprawdę odpoczęłaś. Niestety to co dobre zwykle nie trwa wiecznie, czas wrócić do rzeczywistości.  Co zrobić aby powrót do codzienności nie był zbyt bolesny? 

Popracuj nad pozytywnym myśleniem, urlop jest zwykle fajny ale twoja codzienność jest tu i teraz. Dobrze jeśli lubisz to co robisz, to bardzo pomaga w pozytywnym myśleniu.  Pamiętaj, że szklanka zawsze może być do połowy pełna lub pusta. 

Możesz również spróbować przedłużyć swój urlopowy relaks fundując sobie popołudniowy masaż lub rytuały pielęgnacyjne w zaciszu domowej łazienki. 

Przygotuj sobie ciepłą kąpiel z dodatkiem ulubionych kosmetyków do kąpieli, zapal świecę zapachową, nałóż nawilżającą maseczkę na twarz i regenerującą maskę na włosy.  Przy nakładaniu maseczki pamiętaj, że jak twierdzi  znana polska kosmetyczka amerykańskich gwiazd Joanna Czech, twoja twarz zaczyna się brodawkach piersiowych, a kończy na linii włosów. 

Oddaj się przynajmniej 20 minutowemu relaksowi z ulubioną lekturą, możesz również przez ten czas medytować. Jeśli nigdy wcześniej nie miałaś okazji medytować, spróbuj tej techniki z aplikacją, którą możesz ściągnąć na telefon.  

Powodzenia w powrocie do codzienności.


Komentarze:

 
8 godz. temu