Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2177
  • produkty:3676
  • zabiegi:149
  • firmy:108
  • porady ekspertów:1008
  • komentarze:20179

POFILTRUJ Z FOOTBOLEM!


Mundial to prawdziwe święto każdego miłośnika piłki nożnej. Z tej okazji marka Dafi przygotowała limitowaną edycję butelki filtrującej ze specjalnym grawerem, gdzie kropla wody – symbol Dafi – przybiera „barwy” piłki nożnej. Dafi zagrzewa do kibicowania!

Pierwsza butelka filtrująca wodę wyprodukowana w Polsce na czas Mistrzostw Świata w piłce nożnej dostępna będzie w limitowanej wersji przeznaczonej dla wszystkich fanów footbolu. Zaprojektowana została z myślą o osobach, które doceniają rolę regularnego nawadniania organizmu, uprawiają sport i praktykują zdrowy styl życia.

Dzięki korzystnym gabarytom i ergonomicznej budowie, możesz mieć ją zawsze przy sobie nie martwiąc się o konieczność kupowania wody w jednorazowych opakowaniach.

Butelka Dafi wyposażona jest w unikatowy wymienny co miesiąc filtr węglowy (100% naturalne medium filtrujące wytwarzane z łupin orzecha kokosowego). Usuwa on z wody kranowej nieprzyjemny smak i zapach chloru. Pozostawia niezmienioną ilość minerałów naturalnie w niej występujących (głównie wapnia i magnezu), dzięki czemu woda zachowuje cenne dla zdrowia pierwiastki. Lekko podwyższa pH wody, co przekłada się na jej jakość. Wykonana jest z przezroczystego, wytrzymałego tworzywa. Jest całkowicie pozbawiona szkodliwego Bisfenolu A i dopuszczona do kontaktu z wodą na podstawie odpowiednich atestów.

Cena: 44,90 zł

Pojemność: 0,5 l

Filtr w zestawie

Wydajność 1 filtra:  do 150 l wody miesięcznie


Komentarze:

  • malinka 2018-06-18 09:20:18 Nie jestem wielka fanka futbolu ale taka butelka jest bardzo przydatna szczególnie na wycieczki rowerowe
    Odpowiedzi (0)
 
6 godz. temu