Nasze statystyki:
 • zarejestrowani użytkownicy:2177
 • produkty:3676
 • zabiegi:149
 • firmy:108
 • porady ekspertów:1008
 • komentarze:20179

Piękna, naturalna, delikatnie opalona skóra z innowacyjną dwufazową Brązującą mgiełką do ciała Lirene


Kiedy za oknem brak słońca i uzyskanie naturalnej opalenizny staje się praktycznie niemożliwe, chętnie sięgamy po kosmetyki brązujące, które pomogą nam delikatnie „opalić” skórę, bez przykrych konsekwencji. Dlatego ekspertki Laboratorium Naukowego Lirene opracowały wyjątkową dwufazową formułę nowej Brązującej mgiełki do ciała Lirene. Składniki zawarte w jasnej fazie nadają skórze delikatny, brązowy odcień, podczas gdy składniki fazy ciemnej przywracają jej miękkość i blask. Mgiełka pięknie pachnie, równomiernie się rozprowadza i szybko wchłania, pomagając osiągnąć opaleniznę bez smug i przebarwień.

Tegoroczna wiosna nie rozpieszcza nas temperaturami. Przez większość czasu za oknem było szaro, zimno i deszczowo, a brak słońca uniemożliwiał uzyskanie naturalnej, subtelnej opalenizny. Kiedy jednak przychodzą wreszcie słoneczne dni i czas odkurzyć letnią garderobę, krótsze spódnice i bluzki bez rękawka odsłaniają jasną skórę, a my tęsknimy za jej delikatnie opalonym odcieniem. Z pomocą przychodzą wówczas kosmetyki brązujące, które w bezpieczny, szybki sposób pomagają „opalić” skórę.

Co jest najważniejsze w kosmetykach brązujących? Dla większości z nas łatwość aplikacji, efekt równomiernej, naturalnej (nie pomarańczowej!) opalenizny i zapach kosmetyku. Nie jest to proste, ponieważ Dihydroksyaceton (DHA) - substancja wywołująca zabarwienie skóry w efekcie reakcji chemicznej z aminokwasami zawartymi w warstwie rogowej naskórka - w kontakcie ze skórą wytwarza specyficzny zapach, którego przykrycie stanowi dla technologów spore wyzwanie. Dodatkowo, musi być jej odpowiednia ilość, aby opalenizna wyglądała naturalnie, a formuła kosmetyku powinna zawierać również składniki pielęgnacyjne, które sprawią, że skórą będzie piękna i zadbana, a zabarwienie równomierne.

Oczekiwania wobec kosmetyku brązującego miały na uwadze ekspertki Laboratorium Naukowego Lirene, opracowując formułę nowej, Brązującej mgiełki do ciała. Ten innowacyjny produkt w luksusowy sposób pielęgnuje jednocześnie pozwalając stopniowo uzyskać złocisty odcień skóry. Dzięki dwufazowej formule, mgiełka równomiernie się rozprowadza i błyskawicznie wchłania, pozostawiając subtelny i piękny zapach na skórze. Pomaga osiągnąć idealną opaleniznę bez smug i przebarwień już po kilku godzinach, a jej intensywność zależy od ilości i częstotliwości stosowania. Oprócz właściwości brązujących, kosmetyk równocześnie pielęgnuje skórę. Olej z karotki i ekstrakt z bursztynu stymulują skórę do odnowy, regenerują i przywracają jej blask, a nawilżający AquaCell zapewnia jej miękkość.

Aby uzyskać najlepszy efekt, należy energicznie wstrząsnąć butelką w celu dokładnego połączenia faz, a następnie nanieść równomiernie na umytą i osuszoną skórę ciała i dokładnie rozsmarować, po czym umyć ręce. Pierwsze efekty działania produktu widoczne są po kilku godzinach. Warto stosować 1-2 razy w tygodniu (lub częściej) w zależności od pożądanej intensywności opalenizny. Kosmetyk nie brudzi ubrań.

Cena: 24,95 zł/195 ml


Komentarze:

 • malinka 2017-06-23 18:57:25 Nie używam takich kosmetyków wolę naturalną opaleniznę i taką preferuję
  Odpowiedzi (0)
 • AgaaWu 2017-06-12 11:12:32 Jak dla mnie zupełnie odpada brudzi ubrania i strasznie robi mi plamy chociaż robię przed zabiegiem peeling :(
  Odpowiedzi (0)
 • martus2833
  martus2833 2017-05-30 21:56:30 Nie lubię tego typu produktów z kilku powodów: swąd spalonego kurczaka, trudna aplikacja i brudne ubrania Nie jestem wielką maniaczką opalania ale odrobina naturalnego słońca jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziła.
  Odpowiedzi (0)
 • martus2833
  martus2833 2017-05-30 21:55:13 Nie lubię tego typu produktów z kilku powodów:
  Odpowiedzi (0)
 • iwonka.bloguje 2017-05-23 13:26:29 Niestety nie mogę się opalać, więc wszelkie produkty brązujące skórę są dla mnie ratunkiem :)
  Odpowiedzi (0)
 • AngeluSss
  AngeluSss 2017-05-22 20:09:27 Sam fakt, że nie brudzi ubrań to już coś. :) Ale mnie przekonuje także to, że jest podjęta walka z zapachem, bo niestety on potrafi wiele zepsuć. :(
  Odpowiedzi (0)
 
5 godz. temu