Nasze statystyki:
 • zarejestrowani użytkownicy:2177
 • produkty:3674
 • zabiegi:149
 • firmy:108
 • porady ekspertów:1004
 • komentarze:20152

PHARMACERIS H-STIMUTONE - STOP siwym włosom!


Twoje włosy zaczynają siwieć? Na dodatek coraz bardziej wypadają? Laboratorium Pharmaceris znalazło sposób na ten problem: to nowy szampon o podwójnym działaniu spowalniający proces siwienia i stymulujący wzrost włosów. 

Produkt polecany jest dla mężczyzn i kobiet do mycia skóry głowy i włosów, z tendencją do wypadania, łysienia oraz siwienia. Rekomendowany do włosów osłabionych, które ulegają przedwczesnemu procesowi starzenia, objawiając się ich widocznym przerzedzeniem oraz pierwszymi oznakami siwizny. Regularne stosowanie szamponu opóźnia proces siwienia włosów i stopniowo przywraca ich naturalny, fizjologiczny kolor. Formuła do codziennego stosowania. Szampon nie wykazuje właściwości farby do włosów.

Szampon stanowi skuteczne rozwiązanie problemów siwienia oraz wypadania włosów, wynikających z ich naturalnego wieku genetycznego oraz zmian środowiskowo-cywilizacyjnych (stres, zła dieta, zanieczyszczenia środowiska), prowadzących do szybszego procesu starzenia włosów. Szampon efektywnie oczyszcza skórę głowy oraz poprawia kondycję włosów. Oparty na skoncentrowanym działaniu naryngeniny, wykazuje duoaktywne działanie: opóźnia proces starzenia się włosów i przywraca ich naturalną pigmentację. Naryngenina aktywuje mitochondria odpowiedzialne za funkcje życiowe komórek, wydłużając ich żywotność oraz wycisza geny odpowiedzialne za hamowanie produkcji barwnika. W rezultacie spowalnia proces siwienia i redukuje ilość siwych włosów. W połączeniu z wyciągiem z orzecha, zawierającym fitopigmenty, stopniowo przyciemnia siwe włosy i przywraca im naturalny kolor. Wysokoefektywny, zgłoszony do opatentowania, kompleks kofeiny i Naturalnego Czynnika Wzrostu FGF, wydłuża aktywność życiową mieszków włosowych (faza wzrostu), znacząco je wzmacnia oraz zmniejsza tendencje do wypadania i przerzedzenia włosów. D-pantenol i polimery kationowe, o właściwościach łagodzących podrażnienia i regenerujących, przywracają fizjologiczne pH skóry głowy oraz niezbędny poziom nawilżenia.

SPOSÓB UŻYCIA: Szampon stosować codziennie lub min. 3 razy w tygodniu. Nanieść na wilgotne włosy. Delikatnie masować przez 2-3 minuty, a następnie spłukać wodą. W przypadku kontaktu z oczami przemyć wodą. Szampon po każdym użyciu, stopniowo przyciemnia siwe włosy. Profilaktycznie, raz w tygodniu włączyć do kuracji Oczyszczający peeling trychologiczny H-STIMUPEEL. W celu zwiększenia efektywności działania pobudzającego wzrost włosów stosować łącznie z odżywką Pharmaceris H-STIMULINUM i specjalistycznym preparatem H-STIMUFORTEN.

SKUTECZNOŚĆ POTWIERDZONA W BADANIACH NA SKÓRZE GŁOWY Z TENDENCJĄ DO SIWIENIA I WYPADANIA WŁOSÓW**: 79% hamuje wypadanie włosów, 82% wzmacnia włosy, 57% zapobiega łysieniu, 57% skóra głowy jest mniej widoczna, 64% zapobiega łamaniu się włosów.

Cena: 42,90 zł/250 ml


Komentarze:

 • Ewelina27
  Ewelina27 2018-12-26 20:57:19 Problem siwienia mnie nie dotyczy. Ale czy szampon daje taki efekt nie możliwe
  Odpowiedzi (0)
 • vanillacocco
  vanillacocco 2018-12-22 18:43:16 Oj coś ciężko mi uwierzyć
  Odpowiedzi (0)
 • Mysiakowa
  Mysiakowa 2017-02-13 22:08:49 Ja nie wiem jakoś mi się w to wierzyć nie chce ;)
  Odpowiedzi (0)
 • magda21
  magda21 2017-02-12 17:39:10 Na szczęście ten problem jeszcze mnie nie dotyczy, ale możliwe, iż pomoże innym osobom z siwiejącymi włosami. Nie wszyscy chcą niszczyć włosy ciągłym farbowaniem.
  Odpowiedzi (2)
 • Natti
  Natti 2017-02-12 14:08:58 O naiwności ludzka!Jeśli ktoś choć odrobinę zna się na procesie siwienia (wystarczy poczytać w internecie) to nie uwierzy w to "cudo".Żaden szampon nie przywróci naturalnego koloru posiwiałym włosom,można je tylko zafarbować...Pozostałych właściwości nie neguję i pod tym względem produkt może okazać się naprawdę dobry.
  Odpowiedzi (1)
 • malinka 2017-02-12 11:50:36 Jeśli się tylko sprawdzi to będzie moje must have tego roku ciągłe malowanie włosów już mnie nudzi a to dopiero początki więc taka nowość bardzo mnie interesuje
  Odpowiedzi (0)
 • klementynka_32
  klementynka_32 2017-02-12 10:57:09 Coś w sam raz dla mnie. Mam już tyle siwych włosów, że aż mnie przeraża ich ilość. Ciekawa jestem jakby sobie poradził bo chętnie zrezygnowałabym z malowania włosów by powrócić do ich naturalnego koloru.
  Odpowiedzi (0)
 
4 godz. temu