Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2504
  • produkty:4016
  • zabiegi:154
  • firmy:108
  • porady ekspertów:1152
  • komentarze:28122

PANTENE - Biologia włosów


Niedawno przeprowadzone przez Pantene Pro-V badania pokazały, że biologia skóry i włosów jest podobna. Oznacza to, że tak jak w przypadku skóry, potrzeby włosów zmieniają się wraz z wiekiem.

Z upływem lat fizjologia włosów zmienia się, co prowadzi do powstania wielu potrzeb na raz. W młodym wieku nasz organizm produkuje więcej sebum i pigmentów, co sprawia, że włosy bardziej się przetłuszczają, jednocześnie są lśniące i mają większą objętość. W ciągu kolejnych lat objętość włosów maleje, produkujemy mniej włókien włosowych i mniej pigmentów. Spada również produkcja sebum, a włosy zaczynają się przerzedzać, co prowadzi do wysuszania, trudności w układaniu i łamliwości. A pojawiające się siwe włosy są znacznie narażone na stres oksydacyjny, przybierają żółty odcień i stają się bardzo trudne w układaniu.

Marka Pantene wprowadziła na rynek Pro-V Hair Biology, NOWĄ kolekcję premium, której opracowanie jest wynikiem przełomowych odkryć naukowców Pantene. Przeprowadzone przez nich badania pokazują, że podobnie jak w przypadku skóry, włosy potrzebują takiego sposobu pielęgnacji, który będzie dostosowany do konkretnego etapu naszego życia. Dlatego stworzyliśmy cztery wyjątkowe szampony, odżywki i kuracje Hair Biology, a każdy produkt zawiera mieszankę składników inspirowanych pielęgnacją skóry, które zapewniają równowagę i regenerują różne rodzaje włosów w różnych fazach naszego życia.

CLEANSE &RECONSTRUCT - Zwalcza sebum, by włosy były czyste u nasady i nawilżone na końcach przez 24 h

DE-FRIZZ &ILLUMINATE - Zwalcza puszenie się włosów, by były gładkie i błyszczące aż do 72h

FULL &VIBRANT - Wzmacnia osłabione włosy, by były 2 x pełniejsze i bardziej błyszczące

GREY & GLOWING - Zwalcza żółtawy odcień, by siwe włosy były gładkie i lśniące

PRODUKTY DOSTĘPNE W POLSCE OD LIPCA.


Komentarze:

 
8 godz. temu