Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2253
  • produkty:3778
  • zabiegi:149
  • firmy:108
  • porady ekspertów:1065
  • komentarze:21697

Origins – maski do ciała RitualiTea

Złuszczające maski RitualiTea to kosmetyki dla perfekcjonistek. Jeśli chcesz mieć gładką jak jedwab skórę i nieskazitelnie piękne ciało, zafunduj sobie profesjonalną domową pielęgnację.

Maski RitualiTea są bogate w antyoksydanty i składniki odżywcze. Jak przystało na Origins, zawierają wyłącznie naturalne komponenty. Złuszczają delikatnie, ale niezwykle skutecznie. Dokładnie oczyszczają i zauważalnie wygładzają skórę. W dodatku pięknie pachną!

Maska do ciała Matcha Madness
Z matchą, czyli zieloną herbatą w proszku znacznie bogatszą w antyoksydanty od zwykłej zielonej herbaty, zawierającą aminokwas L-teaninę o działaniu uspokajającym i zwalczającym stres. Maska odżywia, regeneruje skórę, daje uczucie relaksu.

Maska do ciała Oolong-La
Z czarną herbatą Ulung z polifenolami neutralizująmi wolne rodniki oraz przyprawami chai Oolong-La – aromatycznym kardamonem i rozgrzewającym cynamonem. Maska oczyszcza, wzmacnia skórę, łagodzi stany napięcia.

Maska do ciała Feeling Rosy
Z herbatą Rooibos, która ze względu na obecność hydroksykwasów działa złuszczająco i antybakteryjnie. Natomiast mocno wyczuwalny zapach róży poprawia nastrój. Maska dobrze wygładza, uelastycznia i poprawia koloryt skóry.

Maska do ciała Mind Over Mate
Z Yerba Mate bogatą w minerały, antyoksydanty, aminokwasy i polifenole. Maska ma orzeźwiający zapach cytrusów, odżywia i pomaga rozjaśnić skórę, dba o jej młody wygląd.

Cena: 139 zł/szt.


Komentarze:

 
25 min. temu