Nasze statystyki:
 • zarejestrowani użytkownicy:2177
 • produkty:3676
 • zabiegi:149
 • firmy:108
 • porady ekspertów:1008
 • komentarze:20179

ORCHIDÉE IMPÉRIALE BRIGHTENING Maseczka rozświetlająca od Guerlain


MASECZKA ROZŚWIETLAJĄCA: KĄPIEL W BLASKU:

Z biegiem lat skóra traci blask, a cera jednolity koloryt. Utrata blasku i uwidacznianie się na twarzy ciemniejszych partii (zmarszczki, przebarwienia, pory, itp.) to główne źródło niepokoju u kobiet, które nie chcą odczuwać kompleksów na punkcie swojego wieku.

Aby zapobiegać i w zrównoważony sposób przeciwdziałać starzeniu się skóry oraz pojawianiu się przebarwień, dział badań Guerlain wykorzystał odkrycia epigenetyki i stworzył jedyną w swoim rodzaju maseczkę w płacie nasyconym innowacyjnymi aktywnymi składnikami. Jej formuła bazuje na najnowszych technologiach: kompozycji globalnie działającej przeciwsta- rzeniowej technologii Cell RespirationTM oraz nowej technologii Brightening Orchid Noble LightTM.

Efekt: wspaniałe zanurzenie się w blasku (raz w tygodniu) sprawia, że cienie, które stanowią ślad minionych lat ulegają stopniowej redukcji, a skóra momentalnie odzyskuje młodzieńczy i promienny wygląd.

INNOWACYJNA TECHNOLOGIA MŁODZIEŃCZA, JEDNOLITA I PROMIENNA CERA

Blask skóry jest bezpośrednio związany z obecnością melaniny i kolagenu, których syntezę moduluje złożony system aktywacji lub supresji genów – unikatowy u każdego człowieka. Jednakże ekspresja genów zależy również od środowiska i stylu życia (dieta, stres, ilość snu, itp.). Tłumaczy to, dlaczego nasza cera może mieć inny wygląd każdego dnia. Zrozumienie i badanie interakcji, jakie zachodzą pomiędzy genami, środowiskiem i zachowaniem, to naukowe pole zainteresowań epigenetyki.

Inspirowana najnowszymi odkryciami w dziedzinie epigenetyki, technologia Orchid Noble LightTM wpływa na aktywację lub supresję genów związanych z zaburzeniami pigmentacyjnymi i obijaniem światła przez skórę. Po dwóch latach badań marka Guerlain jako pierwsza wykorzystała komórki inicjalne z cennej orchidei Dendrobium Nobile.

Komórki te, pozyskane ze specjalistycznej hodowli, skoncentrowano w nienaruszonej postaci w nowej technologii Orchid Noble LightTM. Technologia ta oddziałuje na dwa główne mikroRNA w samym sercu komórek skóry poprzez dwa mechanizmy: stymuluje miRNA-218, które reguluje produkcję melaniny, i dokonuje supresji miRNA-29 –inhibitora syntezy kolagenu. Formuła bierze na cel zaburzenia pigmentacyjne w momencie, kiedy się pojawiają, a także reaktywuje formowanie się kolagenu I i III, dzięki czemu poprawia jakość struktury skóry.

PIERWSZA MASECZKA ORCHIDÉE IMPÉRIALE – PŁAT I KREM LUKSUSOWA KĄPIEL W BLASKU

Marka potrzebowała 2 lat, aby opracować i stworzyć wyjątkową maseczkę w płacie, który zanurza skórę w kremowej kąpieli. W formule wykorzystano najnowsze wielkie innowacje naukowe działu badań marki Guerlain wywodzące się z orchidei.

Niespotykana formuła

Łączy w sobie globalnie działającą przeciwstarzeniową technologię Cell RespirationTM, nową technologię Brightening Orchid Noble LightTM oraz koktajl specjalnie dobranych aktywnych składników rozświetlających. Maseczka działa skutecznie już od pierwszej aplikacji: wypełnia, odżywia, ujędrnia i wygładza skórę. Udoskonala strukturę skóry i w spektakularny sposób rozświetla.

Specjalna tkanina, która zamyka wewnątrz aktywne składniki

Ta niespotykana maseczka składa się z niezwykle miękkiej nietkanej warstwy wyściełającej nieprzeprzepuszczalną warstwę laminowaną, co pozwala jej nasycać skórę 10-ktotnie większą ilością kremu niż krem nakładany w tradycyjny sposób. Maseczka bardzo skutecznie pobudza i rozświetla skórę. Nakłada się ją w czysty i schludny sposób – produkt nie spływa, a jej aplikacja to czysta przyjemność i niebywale zmysłowy moment odprężenia.

SPECJALNA APLIKACJA OPRACOWANA PRZEZ EKSPERTÓW INSTYTUTU GUERLAIN

Maseczkę należy stosować raz w tygodniu przez miesiąc, jako ostatni etap programu pielęgnacyjnego zamiast kremu. Produkt składa się w dwóch części: • Część 1 – przeznaczona dla górnej części twarzy • Część 2 – przeznaczona dla dolnej części twarzy.

Cena: 1280 zł

Maseczka dostępna od kwietnia 2017 w perfumeriach Douglas i Sephora.


Komentarze:

 • Mysiakowa
  Mysiakowa 2017-04-01 23:34:35 Kocham Guerlain ale nie takie maski ;) zresztą cena i tak z kosmosu ;D
  Odpowiedzi (0)
 • malinka 2017-03-30 21:30:44 WOOOOW ale cena a czytając miałam nadzieję że będzie dla mnie
  Odpowiedzi (0)
 • klementynka_32
  klementynka_32 2017-03-30 10:48:23 Czy ta maska (opakowanie) ma wystarczyć na miesiąc kuracji czyli użycie 4 razy za ponad tysiaka? Nooo to trochę droga ta zabawa :/
  Odpowiedzi (0)
 
6 godz. temu