Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2504
  • produkty:4016
  • zabiegi:154
  • firmy:108
  • porady ekspertów:1152
  • komentarze:28122

Olejek HUILE PRODIGIEUSE® FLORALE o zapachu kwiatów

MARKA NUXE ZAPREZENTOWAŁA KOLEJNĄ ODSŁONĘ  SWOJEGO KULTOWEGO OLEJKU HUILE PRODIGIEUSE® FLORALE. ŚWIEŻE I KWIATOWE DOZNANIA ZAPACHOWE, PODKREŚLAJĄCE ROMANTYCZNĄ KOBIECOŚĆ.

Kolejny krok marki Nuxe, która przedstawia nową wersję zapachową kultowego oleju. Huile Prodigieuse® Florale to prawdziwa oda do kobiecości, która swoją zmysłowość zawdzięcza intensywnemu, słodkiemu i świeżemu zapachowi. Od ciepła i słońca z oryginalnego zapachu, po świeży i delikatny w Huile Prodigieuse® Florale aromat wiosennej, kwitnącej łąki. Nowy zapach to bukiet intensywnych nut kwiatowych, w tym kwitnącej MAGNOLII. Kwiatowe serce spotyka się z nutą BIAŁEGO PIŻMA i ostrymi nutami cytrusów: GREJPFRUT połączony z cytryną, pomarańczą i bergamotką kalabryjską. Zapach kwiatu pomarańczy, charakterystyczny dla Huile Prodigieuse®, wzmocniony został esencją drzewa gorzkiej pomarańczy (Petigrain).

Ten świeży, zmysłowy i uzależniający zapach powstał przy współpracy z senselierką Irène Farmachidi. Florale podobnie jak klasyczny Huile Prodigieuse ma formułę suchego olejku. Zawiera 96,9% składników pochodzenia naturalnego i łączy siedem cennych olejów roślinnych. Nowy olejek Huile Prodigieuse® Florale dostępny będzie w aptekach od połowy czerwca 2019. Dostępne warianty CENA: 75 ZŁ / 50 ml, 130 ZŁ / 100 ML


Komentarze:

 
8 godz. temu