Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2543
  • produkty:4038
  • zabiegi:154
  • firmy:108
  • porady ekspertów:1162
  • komentarze:28647

Odkrycie azjatyckiego makijażu - podkład w poduszeczce „cushion”

Zafascynowane Azją chcemy Wam pokazać kilka produktów kosmetycznych, które urzekły nas podczas dalekich, egzotycznych podróży.

Na pewno czytałyście już wiele razy jak bardzo sposób pielęgnacji skóry azjatek różni się od naszego. Na próżno szukać na azjatyckich ulicach mocnych makijaży, wykonturowanych twarzy czy mocno pomalowanych smoky-eyes. Większość jednak zachwyca nieskazitelnie gładką, porcelanową skórą.

Pielęgnacja jest zawsze na pierwszym miejscu. Prawidłowe oczyszczanie, nawilżenie i odżywianie są tak ważne jak dla nas mycie zębów.

Większość podkładów i kremów BB kupisz w postaci gąbeczek, tzw cushions. Zamknięte w pięknych, okrągłych opakowaniach z dołączoną gąbeczką mają wiele zalet, o których warto wspomnieć. Możesz uzyskać dzięki nim efekt delikatnego lub mocnego krycia, zależnie od ilości produktu i warstw jakie nałożysz na twarz. Produkty są zwykle nawilżające, rozświetlające i kryjące jednocześnie. 

Zabezpieczają również przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

Na uwagę zasługuje również sposób aplikacji tego typu podkładów. Lekko nasączoną produktem gąbeczkę przykłada się do twarzy miejsce przy miejscu, „stemplując” dokładnie skórę. Aplikację najlepiej zacząć od środka twarzy kierując się na jej boczne części. 

Azjatyckie drogerie pełne są tego typu produktów, które wypierają stopniowo z rynku płynne podkłady, pudry w kompakcie i produkty rozświetlające. Cushion zastępuje je wszystkie.

Wiele topowych produktów zawiera również kwas hialuronowy, kolagen i olejki ujędrniające, które pomagają w walce z oznakami starzenia.

Wygodne opakowanie sprawdzi się w domu do wykonania codziennego makijażu, jako produkt do szybkich poprawek w ciągu dnia i w podróży.

Warto wypróbować.


Komentarze:

 
8 godz. temu