Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2148
  • produkty:3647
  • zabiegi:149
  • firmy:108
  • porady ekspertów:976
  • komentarze:19658

NUXURIANCE® ULTRA PRZECIWSTARZENIOWY KREM DO RĄK REDUKUJĄCY PRZEBARWIENIA


Każdego dnia, ręce narażone są na działanie promieniowania UV, zmiany temperatury, wodę, środki czyszczące. Wysuszają one skórę rąk i przyspieszają proces starzenia się skóry, objawiający się utratą gęstości i jędrności skóry oraz pojawianiem się plam pigmentacyjnych.

Po raz pierwszy marka NUXE oferuje przeciwstarzeniową technologię miliona Dwu-Kwiatowych komórek w kremie do rąk, aby działać dwutorowo: regenerować skórę i rozjaśniać przebarwienia.

Globalne działanie przeciwstarzeniowe
Milony komórek Dwu-Kwiatowych z Szafranu i Bugenwilli pomagają stymulować odnowę skóry*

Redukcja widoczności przebarwień
Ekstrakt z Białego Krokusa, bogaty w kemferol, naturalny flawonoid, zmniejsza produkcję melaniny, aby zapobiegać tworzeniu się plam pigmentacyjnych.
Ekstrakt w liści oliwnych, bogaty w oleuropein, silny przeciwutleniacz, działa na lipofuscynę, barwnik komórkowy, będący wewnętrznym markerem starzenia się skóry.

Konsystencja żelowego balsamu
Nowa generacja żelowego balsamu zawiera masło Moringa, dwukrotnie bardziej odżywcze niż masło Shea oraz glicerynę pochodzenia botanicznego, w celu zapewnienia miękkiej, ultrakomfortowej i niekleistej konsystencji oraz dla uzyskania efektu „aksamitnego wykończenia”.

Spektakularne rezultaty zaobserwowane przez kobiety: Skóra jest odżywiona, gładsza i miękka. Plamki pigmentacyjne są jaśniejsze, a dłonie wydają się młodsze (3):

Cena: 87 zł/75 ml


Komentarze:

 
31 min. temu