Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:1923
  • produkty:3458
  • zabiegi:147
  • firmy:108
  • porady ekspertów:842
  • komentarze:16851

NUXE SUN OCHRONNY SPRAY DO TWARZY I CIAŁA SPF 50


„Jak u wielu kobiet, mój wakacyjny kalendarz zmienia się w zależności od nastroju: czasami oddaję się czytaniu książki nad basenem, następnego dnia spaceruję po mieście, czasami rano ćwiczę jogę, a po południu uprawiam jogging wzdłuż wybrzeża.

Nowy spray NUXE SUN SPF 50 zapewnia niezbędną ochronę zawsze wtedy, kiedy skóra wyeksponowana jest na działanie słońca. Dzięki lekkiej konsystencji i zmysłowemu letniemu zapachowi, ten produkt jest absolutnym „must-have” nadchodzącego sezonu.

W tym roku NUXE przygotował jeszcze jedną niespodziankę: po raz pierwszy zaprosił do współpracy organizatorów turnieju tenisowego Roland-Garros, który tak jak marka NUXE ma francuskie korzenie. Przygotuj się na lato pełne atrakcji!” - Aliza Jabès, prezes i założyciel NUXE

OCHRONA UVA/UVB
Połączenie czterech specjalnie wyselekcjonowanych —  ze względu na skuteczność i wysoki poziom tolerancji — filtrów przeciwsłonecznych zapewnia doskonałe proporcje SPF/UVA.

OCHRONA PRZECIWSTARZENIOWA KOMÓREK
Skuteczne antyoksydanty pochodzenia naturalnego (ekstrakt z ryżu, ekstrakt z rozmarynu i botaniczny prekursor DNA pochodzący z buraka) zapobiegają przedwczesnemu fotostarzeniu i pojawianiu się przebarwień na skórze.

NAWILŻENIE I UKOJENIE
Aktywny olejek hiacyntu (patent NUXE) jest bogaty w molekuły z właściwościami nawilżającymi.
Kwiaty Kau Pe z wyspy Markizy mają działanie kojące, które pozwala zredukować uczucie ciepła spowodowane długim przebywaniem na słońcu.

NIEZIEMSKA APLIKACJA
Niezwykle praktyczna mgiełka o wyjątkowo lekkiej i kremowej konsystencji, natychmiast wchłania się w skórę, nie pozostawiając białych śladów. Zapewnia uczucie komfortu i nawilżenia, a dzięki bezalkoholowej formule jest odporna na wodę i pot.

ZAPACH WAKACYJNYCH WSPOMNIEŃ
Zmysłowy, zniewalający zapach to połączenie woni słodkiej pomarańczy, tahitańskiej gardenii oraz wanilii. Sprawia, że zmysły szaleją, a skóra subtelnie pachnie.

SKUTECZNOŚĆ POTWIERDZONA PRZEZ KOBIETY… ORAZ PRZEZ OSOBY BIORĄCE UDZIAŁ W TRENINGACH WYKONYWANYCH NA ZEWNĄTRZ!

Cena: 116 zł/150 ml


Komentarze:

  • malinka 2017-04-20 21:13:12 Już mnie kusi uwielbiam takie zapachy a do tego chroni skórę przed starzeniem
    Odpowiedzi (0)
 
10 godz. temu