Nasze statystyki:
 • zarejestrowani użytkownicy:2177
 • produkty:3674
 • zabiegi:149
 • firmy:108
 • porady ekspertów:1004
 • komentarze:20152

Nowy podkład Diorskin Forever Perfect Cushion


Diorskin Forever to podkład idealny (pomijając cenę, oczywiście ;) Nie ma w tym przesady. Ukrywa niedoskonałości, wyrównuje koloryt, wygląda naturalnie i dba o nawilżenie skóry w ciągu dnia. Czy może być lepiej? Sprawdzimy to już pod koniec stycznia. Wtedy do sprzedaży wchodzi nowa odsłona podkładu Diorskin Forever w formie cushion, czyli w formie "poduszeczki", mówiąc w wielkim uproszczeniu.
Dodatkowo formuła podkładu została wzbogacona w unikalny koncentrat pielęgnacyjny Essence de Soin o właściwościach zwężających pory. „Przywracające równowagę składniki pielęgnacyjne oddziałują na rozszerzone lub zwiotczałe pory na skutek nadmiaru sebum lub też zbytniego wysuszenia. Skóra staje się gładsza, jej powierzchnia delikatniejsza, a makijaż bardziej doskonały”, obiecuje marka Dior.
DIORSKIN FOREVER PERFECT CUSHION
Pochodzące z Korei poduszeczki cushion podbiły całą Azję, dając nam idealną symbiozę pomiędzy perfekcyjnym makijażem, skuteczną pielęgnacją i przenośnym opakowaniem. W oparciu o tę innowacyjną technikę Dior stworzył swój nowy hybrydowy produkt do makijażu. Podkład w poduszeczce cushion miały już inne marki, ten jest nowej generacji! Łączy matowość i świeżość, zapewniając jednocześnie perfekcyjny wygląd cery i trwałość koloru, który utrzymuje się przez cały dzień. Cera jest matowa, niewiarygodnie świeża, wszelkie niedoskonałości są subtelnie skorygowane, a skóra korzysta codziennie z dobroczynnych właściwości pielęgnacyjnych.
Perfekcyjna przez cały dzień!
Diorskin Forever Perfect Cushion wykorzystuje opatentowaną technologię „Air Cushion”. To nowatorskie połączenie gąbkowej, gęstej poduszeczki, bardzo płynnej konsystencji oraz hermetycznego pudełeczka z delikatnym aplikatore. Dzięki temu mamy gwarancję, że jakość pigmentów i składników pielęgnacyjnych dłużej zachowują dobrą jakość. Bezpośrednio po nałożeniu matujące substancje pudrowe o bardzo drobnej konsystencji zapewniają cerze perfekcyjnie matowe, a jednak świetliste wykończenie. Nie grozi ci efekt maski. Kolor nie zmienia się przez cały dzień i pozostaje wierny dzięki technologii „Colour-Lock”. Niezależnie od wysokiej temperatury czy wilgotności, nawet w ekstremalnych warunkach, trwałość makijażu jest niezawodna.
Kompleks pielęgnacyjny „Poreless Effect” pomaga skórze odzyskać równowagę. Powierzchnia skóry wygładza się, niedoskonałości zostają zatuszowane, skóra olśniewa urodą.
Przenośne opakowanie ma ten plus, że podkład może być też używany z powodzeniem do retuszowania makijażu w ciągu dnia, aby przywrócić cerze świeżość.
Do wyboru będzie 6 odcieni podkładu. Więcej na razie tylko na dior.com


Komentarze:

 • malinka 2019-01-11 12:40:37 Ciekawe jaka cena
  Odpowiedzi (0)
 • vanillacocco
  vanillacocco 2018-12-22 17:47:08 Podobno baza jest świetna o podkładzie nie słyszałam
  Odpowiedzi (0)
 • magda21
  magda21 2017-01-22 22:30:15 Jeżeli to podkład idealny to napewno znajdzie swoje zwolenniczki. Ja z pewnością go wypróbuje bo Dior mnie nigdy nie zawiódł.
  Odpowiedzi (0)
 • klementynka_32
  klementynka_32 2017-01-11 09:09:21 Cena faktycznie nie mała ale jeśli może być on ideałem to zapewne warto tyle wydać. O cushion'ach jest coraz głośniej i czas upolować jakieś cudo.
  Odpowiedzi (0)
 
4 godz. temu