Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2382
  • produkty:3888
  • zabiegi:152
  • firmy:108
  • porady ekspertów:1106
  • komentarze:25216

Nowości iS CLINICAL na konferencji


17 września odbyła się konferencja prasowa wprowadzająca na rynek nowości amerykańskiej marki kosmetycznej iS CLINICAL. Międzynarodowy Expert iS CLINICAL - Katherina Medina - opowiedziała o peelingach chemicznych PRODIGY PEELS oraz zestawie do ust YOUTH LIP zawierającym peeling do ust oraz balsam odmładzający. 

PRODIGY PEELS - zabiegi wykorzystujące SYSTEM PRODIGY PEEL pozwalają zobaczyć, co kryje się pod powierzchnią starzejącej się i zniszczonej skóry – cerę młodszą, gładszą, bardziej miękką i o bardziej równomiernym kolorycie. Oba trójetapowe SYSTEMY PRODIGY PEEL wykorzystują najnowsze zdobycze w dziedzinie technologii opracowywania peelingów, dzięki którym można uzyskać optymalne efekty przy minimalnym dyskomforcie i jak najkrótszym okresie rekonwalescencji.

Samoneutralizujące się SYSTEMY PRODIGY PEEL pozwalają w sposób skuteczny i bezpieczny poprawić wygląd skóry. SYSTEM PRODIGY PEEL „P2” (peeling powierzchniowy) i SYSTEM PRODIGY PEEL PRO „P3” (peeling powierzchniowy do średnio głębokiego) nie tylko doskonale sprawdzają się na twarzy, ale są też bardzo skuteczne w przypadku innych problemów, np. zwiotczałej skóry na ramionach i nogach, plam starczych na dłoniach, innych przebarwień, plamek na plecach, itp.

LIP POLISH to delikatny i skuteczny peeling do ust zawierający witaminy C i E będące silnymi antyoksydantami  oraz bogate masła pochodzenia roślinnego. Preparat złuszcza skórę oraz wygładza i nawilża usta nadając im zdrowy połysk. Cena: 140 zł

YOUTH LIP ELIKSIR to odżywczy, kremowy eliksir o działaniu nawilżającym i wygładzającym, który zmiękcza usta i  ujędrnia, wyraźnie poprawiając ich wygląd. Innowacyjna formuła łączy wyciągi z roślin i przeciwutleniacze oraz mieszankę Ekstremozymów zapewniającą wielopoziomową ochronę przed niebezpiecznymi czynnikami środowiskowymi. Cena: 210 zł


Komentarze:

 
1 godz. temu