Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2619
  • produkty:4102
  • zabiegi:154
  • firmy:108
  • porady ekspertów:1164
  • komentarze:30507

NOWOŚĆ - SHEA BUTTER - Linia produktów wspierająca lokalne społeczności

SHEA BUTTER to linia wegańskich kosmetyków, które powstały z myślą o najbardziej podstawowych potrzebach skóry w codziennej pielęgnacji. Produkty z tej linii zostały opracowane w jednym celu, aby codziennie cała rodzina mogła sięgać po nie w każdej potrzebie związanej z pielęgnacją ciała. Masło Shea, zastosowane w formułach linii, posiada właściwości kojące i nawilżające, które nadają skórze uczucie odświeżenia.

WSPARCIE DLA LOKALNYCH SPOŁECZNOŚCI

Masło Shea, wykorzystane w nowej linii pielęgnacyjnej marki Arbonne, jest pozyskiwane w zrównoważonym procesie opartym o zasady sprawiedliwego handlu, a formuły SHEA BUTTER zawierają jedynie niezbędne składniki pielęgnacyjne. Dzięki temu marka Arbonne przyczynia się do wsparcia miejscowej gospodarki i pomaga zapewnić lokalnym rolnikom uczciwe wynagrodzenie. Masło shea zastosowane w kolekcji SHEA BUTTER zbierane jest przez kobiety z lokalnych społeczności Zachodniej Afryki. Pomaga to wzmocnić ich pozycję w społeczeństwie oraz zapewnić dochód ich rodzinom.

SHEA BUTTER - KORZYŚCI DLA SKÓRY:

  • nawilżenie i ukojenie - dzięki zawartości kwasów tłuszczowych, masło shea ma wyjątkowe właściwości nawilżające. Jest często używane w produktach, aby wspomagać ukojenie i nawilżenie suchej skóry oraz pozwala zachować naturalne tłuszcze w niej występujące;
  • wygładzenie - masło shea zawiera kwas oleinowy, stearynowy, palmitynowy oraz linolenowy, które wspomagają nawilżanie skóry, zapobiegają jej suchości,pozostawiając ją gładką i miękką.

Czy wiesz, że…?

Drzewa, z których pochodzi masło shea zastosowane w linii SHEA BUTTER, zaczynają dawać owoce po 15-20 latach wzrostu. O odpowiedniej porze roku, wczesnym porankiem, orzechy shea są zbierane, następnie gotowane i przetwarzane. Większość masła shea eksportuje się do innych krajów, co przynosi dochód lokalnej społeczności i wspiera lokalną gospodarkę.

SHEA BUTTER BALSAM DO RĄK

Działanie: Formuła o nietłustej konsystencji, zawierająca masło Shea, nadaje skórze uczucie gładkości i miękkości poprzez jej nawilżenie. Balsam sprawia, że skóra rąk zyskuje wygląd jędrnej, miękkiej i pełnej blasku. Pomaga przywrócić nawilżenie, które skóra utraciła w ciągu dnia na skutek wysuszających czynników zewnętrznych i podczas częstego mycia dłoni. Produkt wegański, bez użycia glutenu, dopasowany do każdego rodzaju skóry.
Składniki i ich zalety:
masło shea - zawiera witaminy i pomaga nawilżyć skórę.
• olejek z nasion sezamu - pomaga odżywić i przynieść ulgę przesuszonej skórze.
• masło kakaowe - intensywnie odżywia skórę i przynosi ulgę w przypadku przesuszenia.
Sposób użycia: Wmasuj produkt w dłonie, aby wygładzić i nawilżyć suchą oraz popękaną skórę. Stosuj tak często, jak potrzebujesz.

Cena: 130 zł/354 ml

SHEA BUTTER BALSAM DO CIAŁA
Działanie: Lekka formuła, pozbawiona tłustej konsystencji, dzięki zawartości masła shea odżywia skórę, nadaje jej uczucie gładkości i miękkości. W rezultacie skóra wygląda na jędrną, miękką i pełną blasku. Balsam jest produktem wegańskim, opracowanym bez użycia glutenu. Odpowiedni do każdego rodzaju skóry.
Składniki i ich zalety:
masło shea - zawiera witaminy i pomaga nawilżyć skórę.
• olejek z mleka kokosowego i sok z aloesu - pomagają nawilżyć skórę, przynosząc jej uczucie miękkości i ukojenia.
• olejek z nasion sezamu - odżywia skórę i przynosi ulgę w przypadku przesuszenia.
Sposób użycia: Wmasuj produkt w skórę ciała.

Cena: 130 zł/473 ml

SHEA BUTTER PŁYN DO MYCIA RĄK

Działanie: Dzięki delikatnej formule, produkt można stosować przez cały dzień nie pozbawiając skóry rąk nawilżenia. Oczyszcza powierzchnię dłoni, nadaje im jędrny wygląd, a dzięki wykorzystaniu masła shea zmiękcza i nadaje uczucie ukojenia. Produkt wegański, bez użycia glutenu, dopasowany do każdego rodzaju skóry.
Składniki i ich zalety:
masło shea - zawiera witaminy i pomaga nawilżyć skórę.
• wyciąg z pelargonii pachnącej - nawilża skórę i nadaje jej uczucie miękkości i gładkości.
• witamina E - pomaga odżywić i nawilżyć skórę oraz nadać jej blask.
Sposób użycia: Spień produkt w dłoniach, a następnie spłucz wodą. Zastosuj balsam do rąk z tej samej kolekcji.

Cena: 130 zł/354 ml
SHEA BUTTER PŁYN DO MYCIA CIAŁA
Działanie: Oczyszcza powierzchnię skóry, wytwarzając nawilżającą pianę. Dzięki obecności masła shea, skóra zyskuje jędrny wygląd i uczucie ukojenia.
Składniki i ich zalety:
masło shea - dzięki obecności witamin, pomaga nawilżyć skórę.
• olejek z mleka kokosowego i sok z aloesu - dzięki intensywnemu nawilżeniu, przynoszą skórze uczucie miękkości i ukojenia.
• witamina E - pomaga odżywić i nawilżyć skórę oraz nadać jej blask.
Sposób użycia: Za pomocą dłoni lub myjki, spień niewielką ilość produktu na całym ciele, a następnie dokładnie spłucz skórę wodą.

Cena: 180 zł/473 ml


Komentarze:

 
32 min. temu