Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2341
  • produkty:3869
  • zabiegi:149
  • firmy:108
  • porady ekspertów:1094
  • komentarze:23662

NOWOŚĆ! Marka COXIR dla gładkiej i młodej skóry

Do Polski właśnie wkroczyła marka COXIR. Jej wyjątkowe produkty stawiają na naturalność i dopasowanie do zróżnicowanych potrzeb cery. W ofercie marki znajdziemy wyjątkową propozycję anti-ageing czyli serię przeciwzmarszczkową opartą na czynniku EGF (epidermal growth factor – czyli aktywatorze komórkowym) i peptydach. Taki skład utrzymuje elastyczność skóry i sprawia, że jest ona napięta, rozjaśniona i ujędrniona.

Koreańska marka COXIR podbija rynek od 2018 roku. W swojej ofercie stawia na naturalność pielęgnacji i naturalne piękno kobiet. Produkty COXIR tworzone są z użyciem roślinnych składników, które wspierają zdrowie i równowagę skóry. W jej ofercie możemy znaleźć wyjątkową linię przeciwzmarszczkową, która powstała w oparciu o stymulujący odbudowę skóry czynnik wzrostu INTENSIVE EFG PEPTIDE. W jego skład wchodzą niezwykle skuteczne komórki macierzyste połączone z peptydami. Skład produktów wzbogacono także o kolagen. Składniki wnikają głęboko w skórę aby zatrzymać wodę i oleje, dzięki czemu skóra staje się jędrna i gładka. Taki skład linii przeciwzmarszczkowej COXIR sprawia nasza cera zyskuje elastyczność, staje się odżywiona, przebarwienia zostają rozjaśnione, a zmarszczki spłycone.

W skład linii przeciwzmarszczkowej COXIR wchodzą produkty zawierające czynnik EFG , który poprawia elastyczność skóry i zapobiega jej wiotczeniu. Sprawia, że skóra jest rozjaśniona i ujędrniona. Są nimi: INTENSYWNY PEPTYDOWY TONER EGF, INTENSYWNA PEPTYDOWA EMULSJA EGF, SERUM EFG oraz KREM EGF. Ofertę zamyka INTENSYWNA PEPTYDOWA MASECZKA EGF.

COXIR INTENSIVE EGF TONER cena 39,95 zł/ 150 ml

COXIR INTENSIVE EGF EMULSJA cena 44,95 zł / 100 ml

COXIR INTENSIVE EGF SERUM cena 44,95 zł/ 50 ml

COXIR INTENSIVE EGF KREM  cena 45,95 zł/ 50 ml

COXIR INTENSIVE EGF MASKA cena 41,95 zł /80 ml


Komentarze:

 
1 godz. temu