Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2146
  • produkty:3647
  • zabiegi:149
  • firmy:108
  • porady ekspertów:976
  • komentarze:19635

Nowe peelingi iS CLINICAL już w klinikach!


Amerykańska marka iS CLINICAL od lat jest ukochana przez gwiazdy. Nowe peelingi chemiczne iS CLINICAL wzmocnione przez booster, błyskawicznie przywrócą skórze świeżość i gładkość, wyraźnie rozjaśnią i ujędrnią. 

Do wyboru są dwa rodzaje peelingów:

PRODIGY PEEL P2 SYSTEM wygładza, odmładza i zapobiega starzeniu. W swoim składzie ma mieszankę rezorcynolu, kwasu mlekowego, kwasu salicylowego i kwasu cytrynowego, która skutecznie działa na wiele problemów skórnych, takich jak oznaki starzenia, łagodny trądzik czy przebarwienia. Działanie peelingu wzmocnione jest poprzez aplikowanie „boostera”. Zabieg polecany do wszystkich typów skóry, również ciemniejszych.

PRODIGY PEEL PRO P3 SYSTEM ujędrnia, oczyszcza i rozjaśnia. Łączy rezorcynol, kwas mlekowy i kwas salicylowy, tworząc wraz z „boosterem” ulepszoną wersję powierzchownego i średniogłębokiego peelingu chemicznego. Działa na wiotkość skóry, trądzik, przebarwienia, zmarszczki i nierówną teksturę. Najbardziej polecany dla typów skóry I, II i III w klasyfikacji Fitzpatricka.

Po peelingu chemicznym skórę powinno się chronić przed promieniami UV – przynajmniej przez miesiąc. Marka iS Clinical poszła o krok dalej, proponując wielofunkcyjny krem EXTREME PROTECT SPF 30, który dzięki zastosowanej formule Extremozyme chroni delikatne struktury DNA przed uszkodzeniami spowodowanymi czynnikami zewnętrznymi i pełni funkcję naprawczą. Krem silnie nawilża, zmniejsza zaczerwienienie, ma działanie antyoksydacyjne oraz spowalnia powstawanie zmarszczek (100 g, 280 zł).


Komentarze:

 
5 godz. temu