Nasze statystyki:
 • zarejestrowani użytkownicy:2172
 • produkty:3670
 • zabiegi:149
 • firmy:108
 • porady ekspertów:994
 • komentarze:20066

Nowa maszynka Wilkinson Hydro Silk – nie tylko goli, ale i nawilża Twoją skórę!


Czy czujesz, że po goleniu Twoja skóra jest przesuszona i podrażniona? Czy nie chciałabyś mieć maszynki, która nie tylko usuwa zbędne owłosienie, ale równocześnie zapewnia Twojej skórze odpowiedni poziom nawilżenia? Z nową maszynką Wilkinson Hydro Silk to możliwe! Hydro Silk została stworzona z myślą o delikatnej skórze kobiet. Zawiera ona wysoko skoncentrowane serum, które pozostawi Twoją skórę nawilżoną aż do 2 godzin po goleniu. Dodatkowo zaawansowana technologia ochrony skóry skin guard zapewni Ci ochronę przed podrażnieniami. Twoja skóra będzie jedwabiście gładka!

Nawilżenie udowodnione klinicznie

Maszynka Hydro Silk została wyposażona w dwa pojemniki nawilżające wypełnione wysoko skoncentrowanym serum z molekułami mniejszymi niż w pasku nawilżającym. Dzięki temu substancje nawilżające przenikają do głębszych partii skóry. Testy kliniczne wykazały, że po użyciu Hydro Silk nawilżenie skóry utrzymuje się aż do 2 godzin po goleniu! Serum zawiera masło shea – składnik o niezrównanych właściwościach i przyjemnej konsystencji, który dba o to, by jeszcze skuteczniej zmiękczać, uelastyczniać i koić Twoją skórę zarówno w trakcie jak i po goleniu.

Precyzja 5 ostrzy i skin guard

To o czym wszystkie marzymy podczas golenia, to skrócenie czynności przy jednoczesnym zapewnieniu sobie skuteczności na najwyższym poziomie. To właśnie zapewnia nowa Hydro Silk – wyposażona w aż 5 ostrzy jeszcze dokładniej goli Twoje ciało, redukując ilość pociągnięć maszynką. Zaawansowany system ochrony skóry skin guard reguluje jej ułożenie pod ostrzami i tym samym zapewnia ochronę przed podrażnieniami.

Maszynka do golenia wszystkich stref ciała

Unikalna ruchoma główka została stworzona po to, aby zagwarantować Ci skuteczne golenie wszystkich stref ciała. Od dziś Twoja skóra okolic bikini, nóg i pach zyska jedwabistą gładkość dzięki zaledwie jednej maszynce. Ruchoma owalna główka Hydro Silk zadba o to, byś mogła z łatwością dotrzeć do trudno dostępnych miejsc i pozbyć się niechcianych włosków w kilka minut. Miękka, gumowana rączka posiadająca 4 punkty dotykowe sprawi, że nowy gadżet zyska w Twojej dłoni status ultraprecyzyjnego narzędzia. Dodatkowo, dzięki opatentowanemu kształtowi możesz odłożyć maszynkę w dowolne miejsce, a jej ostrza i tak nie dotkną powierzchni, co zapewni Ci ekstrahigienę.

Premium design

Hydro Silk to maszynka odpowiadająca kobiecemu stylowi życia. Każda z nas lubi otaczać się estetycznymi przedmiotami, a nową maszynkę Wilkinson cechuje elegancki i modny design, podkreślony pięknym kolorem i wzorem półprzezroczystej rączki. 

Zestaw 3 wymiennych ostrzy będzie można zakupić w cenie 49,99 zł. Maszynka dostępna będzie również w wersji jednorazowej – opakowanie 3 szt. do nabycia w cenie 39,99 zł. Produkty dostępne od  1 kwietnia 2017 r. wyłącznie w sieci sklepów Rossmann.

Hydro Silk to nie jedyna niespodzianka od Wilkinson w tym sezonie! W nowej, czarnej odsłonie prezentują się inne maszynki systemowe dla kobiet: Intuition, Quattro for Women oraz Quattro for Women Bikini. Wilkinson stawia nie tylko na najwyższą jakość maszynek, ale również na elegancję i styl, których potrzebuje każda z nas!


Komentarze:

 • AngeluSss
  AngeluSss 2017-04-07 00:30:32 Od dawna poszukuję idealnego produktu, więc chętnie przetestuję ten, może akurat sprawdzi się lepiej niż poprzednicy i nie polegnie. ;p
  Odpowiedzi (0)
 • magda21
  magda21 2017-04-04 22:33:40 Ja używam na przemian, Wilkinson i Gilette Venus. Jedne z najlepszych wśród damskich maszynek.
  Odpowiedzi (1)
 • klementynka_32
  klementynka_32 2017-04-04 22:17:41 Czas na zdradę ;) Bye, bye Gilette ;)
  Odpowiedzi (0)
 • malinka 2017-04-04 21:21:06 Wilkinson używa mąż ale w takim razie dołączy również do mnie Wilkinson
  Odpowiedzi (1)
 • Redlight
  Redlight 2017-04-04 21:15:27 Czuję, że zostanie moim nr 1 wśród maszynek. Poniżej 4 ostrzy nie schodzę. 5 to już super
  Odpowiedzi (0)
 • Marzena Markiewicz
  Marzena Markiewicz 2017-04-04 20:31:46 Zwykle uzywam wlasnie Wilkinson albo Gillete
  Odpowiedzi (0)
 
44 min. temu