Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2213
  • produkty:3722
  • zabiegi:149
  • firmy:108
  • porady ekspertów:1024
  • komentarze:20661

Morskie przyjemności

Laboratoria AHAVA słyną z pielęgnacji opartej na składnikach z Morza Martwego.


Mgiełka i mleczko do ciała oraz krem do rąk z kolekcji Sea-Kissed mają aurę nut morskich, kwiatowych, owocowych i drzewnych, a ich formuły zawierają minerały z Morza Martwego, witaminy, ekstrakt z nasion jojoba oraz lekkie odżywcze olejki. Kosmetyki zmiękczają, wygładzają skórę, zapewniają releksującą i rewitalizującą pielęgnację. Miło jest ich używać po dniu spędzonym na rozgrzanej słońcem plaży. Warto w tym miejscu wspomnieć o właściwościach Morza Martwego. To najstarsze i największe mineralne SPA na Ziemi. Wysoka koncentracja minerałów sprawia, że kąpiel ma niezwykle korzystny wpływ na urodę i zdrowie.

 

Mgiełka do ciała DeadSea Plants Dry Oil Body Mist – Sea-Kissed, AHAVA, ok. 124,99 zł/Superpharm. Zawiera kompozycję lekkich olejków odżywczych oraz alg Dunaliella, które nawilżają i rozświetlają skórę.

 

Krem do rąk DeadSea Water Mineral Hand Cream– Sea-Kissed, AHAVA, ok. 66,99 zł/Superpharm. Idealny do suchej skóry. Szybko łagodzi i nawilża. Ma relaksujący morski zapach, a w składzie kompleks minerałów, aloes i składniki odżywcze.

 

Mleczko do ciała DeadSea Water Mineral Body Lotion– Sea-Kissed, AHAVA, ok. 110,99 zł/Superpharm. Nawilża, daje uczucie komfortu, wrażenie chłodu świeżej wody. Zawiera kompleks minerałów, odżywczy aloes i ekstrakty roślinne.


Komentarze:

 
57 min. temu