Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2571
  • produkty:4069
  • zabiegi:154
  • firmy:108
  • porady ekspertów:1163
  • komentarze:29009

Mikronakłuwanie skóry - naturalna odbudowa SKINPEN

Każda z nas marzy o pięknej skórze bez zmarszczek, przebarwień, nierówności. Rewelacyjną metodą aby odnowić swoją skórę jest metoda mikronakłuwania, w celu wywołania naturalnej odnowy i przebudowy skóry? 

Taki zabieg skutecznie walczy z oznakami starzenia, zmarszczkami, bliznami potrądzikowymi i przebarwieniami. Jest mało inwazyjny, a makijaż możesz nałożyć już po 18 godzinach od zabiegu.

JAK DZIAŁA MICRONAKŁUWANIE?

Podczas zabiegu urządzenie tworzy kontrolowane mikrourazy, aby stymulować naturalny proces gojenia uszkodzeń w skórze, jednocześnie minimalizując uszkodzenia komórkowe. Rezultatem jest skuteczna przebudowa blizny, przy jednoczesnym zachowaniu nienaruszonej ogólnej struktury skóry. 

Proces przebudowy składa się z trzech faz:

Faza I: Wywołanie reakcji zapalnej.

(PODRAŻNIENIE). Nakłuwanie skóry uruchamia układ odpornościowy powodując zwiększenie przepływu krwi i rozpoczęcie naprawy poprzez tworzenia nowej tkanki.

Faza II: Proliferacja. Skóra jest odbudowywana z nowymi komórkami ziarninującymi, które są częścią macierzy zewnątrzkomórkowej. Dodatkowo rozwija się nowa sieć naczyń krwionośnych.

Faza III: Przebudowa. Małe uszkodzenia są zastąpiona nowymi tkankami skórnymi i naczyniami krwionośnymi.

Na rynku polskim jest już dostępne urządzenie medyczne SkinPen Precision, z powodzeniem wykorzystywane przez amerykańskie kliniki medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej dbające o skórę hollywoodzkich gwiazd. SkinPen, to pierwsze urządzenie do mikroigłowej odnowy skóry z certyfikatem FDA.

Przed zabiegiem lekarz użyje kremu znieczulającego aby zmniejszyć odczucia bólowe związane z nakłuwaniem. Ustali również głębokość na jaką igły będą wkłuwane, zależnie od kondycji Twojej skóry. Zabieg trwa ok 30 minut.

ZAPEWNIONA STERYLNOŚĆ ZABIEGU

Do zabiegu wykorzystywany jest sterylny, jednorazowy kartridż z system zabezpieczającym przed ponownym użyciem, który zakończony jest szesnastoma, najwyższej jakości igłami.
Podczas zabiegu urządzenie osłonięte jest dedykowanym, jednorazowym, sterylnym rękawem ochronnym.
Ultradźwiękowo zamknięta rękojeść eliminuje ryzyko przedostania się krwi, płynów i zanieczyszczeń do urządzenia.

EFEKT ZABIEGU - Twoja skóra będzie się widocznie zmieniała z każdym dniem, a jej przebudowa trwa do 90 dni po zabiegu. Aby uzyskać jak najlepszy wynik, warto zaplanować serię zabiegów, w odstępach ok 30 dni (3-6 zabiegów). Badania kliniczne potwierdziły niezwykłą skuteczność w przypadku m.in. blizn potrądzikowych, z którymi tak trudno walczyć mało inwazyjnymi sposobami.

Warto wypróbować.


Komentarze:

 
5 godz. temu