Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2400
  • produkty:3913
  • zabiegi:154
  • firmy:108
  • porady ekspertów:1115
  • komentarze:25710

LEOMIE ANDERSON NOWYM ANIOŁKIEM VICTORIA’S SECRET!

Leomie Anderson urodziła się 15 lutego 1993 r. w Londynie. Odkąd zadebiutowała w 2010 roku,zbudowała swoją modelingową karierę dzięki licznym występom na wybiegach tygodni mody w Londynie, Nowym Jorku i Mediolanie. Wzięła udział w pokazach mody takich projektantówi marek jak Jeremy Scott, Yeezy, Tom Ford, Emporio Armani, Fenty x Puma, Julien Macdonald, Monse, Vivienne Westwood, Moschino i wiele innych. Leomie posiada takżebogate portfolio sesji zdjęciowych. Jej fotografie były publikowane w brytyjskim i amerykańskim Vogue, Elle, Teen Vogue i Paper Magazine.

Leomie po raz pierwszy przeszła po wybiegu Victoria's Secret w 2015 r. w Nowym Jorku. Od tej pory jest stałą bywalczynią pokazów marki – występowała także w jej kolejnych pokazach w Paryżu,Szanghaju i Nowym Jorku. W marcu 2019 r. podpisała kontrakt, dzięki któremu stała się AniołkiemVictoria's Secret.

Leomie jest znana nie tylko z najważniejszych wybiegów świata. Zasłynęła także jako autorka popularnych vlogów – regularnie publikuje filmy z poradami makijażowymi, dziennikami z tygodni mody czy relacje z podróży. Po tym, jak jeden z fanów poprosił Leomie o wypowiedź na temat presji,którą społeczeństwo wywiera na młode kobiety, założyła LAPP the Brand. To jej własna markaodzieżowa, ale także platforma swobodnej wymiany poglądów dla kobiet w świecie mody. LAPPprzyciąga duże zainteresowanie mediów, a Leomie stale udowadnia, że w świecie mody nie ma dla niej granic.


Komentarze:

 
3 godz. temu