Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2543
  • produkty:4038
  • zabiegi:154
  • firmy:108
  • porady ekspertów:1162
  • komentarze:28647

LaQ leci w wegańskie kulki!

Kąpiel od zawsze kojarzy się nam z chwilą relaksu, kiedy leżąc w wannie pełnej ciepłej wody możemy na chwilę odpłynąć w świat marzeń. Błogostan będzie jeszcze większy gdy sięgniemy po jedną z ręcznie wykonanych musujących kul do kąpieli LaQ. Dzięki zawartości masła Shea, olejku ze słodkich migdałów oraz witaminy E zapewnią one naszej skórze jedwabistą gładkość, a nasze zmysły rozpieszczą cudownymi aromatami. Wśród tych wegańskich cacek znalazła się także specjalna propozycja dedykowana mężczyznom oraz wersja z niespodzianką dla naszych pociech. 

Musująca kula do kąpieli to sposób na zapewnienie skórze idealnej gładkości oraz nawilżenia jak po użyciu balsamu. Wszystko to zasługa wegańskiego składu, w którym znalazły się masło shea, olej ze słodkich migdałów oraz witamina E. Wystarczy wyjąć kulę z ochronnej folii i wrzucić do wanny pełnej ciepłej wody aby poczuć błogość. Do wyboru mamy trzy soczyste zapachy, które możemy zmieniać w zależności od naszego nastroju - kiwi z winogronem, wiśnię lub banana. 

W LaQ tradycyjnie już nie zabrakło także propozycji dla mężczyzn na bazie aktywnego węgla, która po rozpuszczeniu wydziela zapach ekskluzywnych męskich perfum!

A co dla najmłodszych?

Im LaQ proponuje musującą kulę do kąpieli z niespodzianką w postaci ukrytego w jej wnętrzu malutkiego, zabawnego mydełka. Dzięki niej zmienimy zwykłą kąpiel z niezwykłą zabawę. Dodatkowo kula, w zależności od wyboru jednej z trzech wersji, barwi wodę na niebiesko, różowo lub pomarańczowo. Dzięki masłu shea, olejowi ze słodkich migdałów i witaminie E  wygładza i pielęgnuję skórę naszego malucha, a substancja zapachowa typu alergen-free zapewnia mu bezpieczeństwo w trakcie pluskania.

Wszystkie kule wykonywane są ręcznie i nie zawieraja SLS, silikonów oraz parafiny. 

Cena kuli: 11,99 zł 

Cena kuli dla dzieci: 15,99 zł 

Produkty dostępne w Auchan, sieciach kosmetycznych i drogeriach oraz na www.laq.pl 


Komentarze:

 
8 godz. temu