Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2207
  • produkty:3720
  • zabiegi:149
  • firmy:108
  • porady ekspertów:1024
  • komentarze:20637

Kropelka pigmentu zamiast podkładu…


Najpiękniejszy makijaż to taki… którego nie widać. Po prostu wyglądasz pięknie, cera jest nieskazitelna i nawilżona. Producenci wiedzą, że to nasze marzenie i starają się je spełnić. Nowy produkt Clinique jest bliski ideału. Ten pigment w kropelkach BIY Bend It Yourself Pigment Drops daje wiele możliwości zastosowania. Jest praktyczny i ekonomiczny, mimo że buteleczka wydaje się miniaturowa (10 ml).
Pozwala przekształcić ulubiony kosmetyk nawilżający w krem BB, CC lub podkład kryjący. Wystarczy dodać odpowiednią ilość kropelek z pigmentem. BIY Blend It Yourself Pigment Drops błyskawicznie zapewni Twojej cerze idealny stopień krycia, nie ujmując nic z jakości wykończenia i właściwości Twojego ulubionego produktu nawilżającego.
BIY Blend It Yourself Pigment Drops to wysoce skoncentrowane, czyste pigmenty zawieszone w superlekkiej, podwójnej formule. Przed użyciem wstrząśnij kilkukrotnie opakowaniem, a oba elementy formuły połączą się tworząc płynną konsystencję, którą można precyzyjnie odmierzyć w kroplach dodawanych do produktu nawilżającego. W ten sposób  ulubiony poziom krycia, naturalny efekt i korzyśi pielęgnacyjne dla skóry. Jedna kropla czystego pigmentu zapewnia półprzejrzyste krycie, przy dwóch lub trzech krycie staje się pełniejsze. Ten przełomowy produkt obejmuje technologię uruchamianą po dodaniu kropelek do produktu nawilżającego, który w wyniku jej działania przekształca się w krem BB, CC lub mocno kryjący podkład. Możesz nim także poprawić makijaż w ciągu dnia.
Przetestowany sposób użycia
Potrząsaj butelką przed ok. 10 sekund przed rozpoczęciem aplikacji. Dwa mieszadła w kształcie kuli połączą dwa elementy formuły w jednolitą konsystencję.
Wyciśnij na dłoń niewielką ilość (wielkości ziarna kawy) swojego ulubionego kosmetyku nawilżającego.
Delikatnie naciśnij butelkę i odmierz ilość kropli BIY Blend It Yourself Pigment Drops, dodaj je do kosmetyku nawilżającego wyciśniętego na dłoń.
1 kropla = półprzejrzyste krycie
2 krople = średni stopień krycia
3 krople = pełne krycie
Wymieszaj obie formuły opuszkami palców aż utworzą jednolitą konsystencję i nałóż ją na skórę.
Cena: 149 zł/10 ml
Formuła przetestowana alergologicznie. W 100% bezzapachowa.
Produkt dostępny będzie od lutego na www.clinique.com.pl


Komentarze:

 
23 min. temu