Nasze statystyki:
 • zarejestrowani użytkownicy:1503
 • produkty:3235
 • zabiegi:139
 • firmy:106
 • porady ekspertów:716
 • komentarze:8532

Kosmetyki Kryolan


Bierz przykład z zawodowców i wypróbuj profesjonalne kosmetyki Kryolan. Nie bez powodu to właśnie ich od lat używają makijażyści pracujący dla teatru, telewizji i filmu. Kryolan jest światową potęgą, a sklepy marki są rajem dla wizażystów. Co wyróżnia te kosmetyki, że udało im się zdobyć tak wielką popularność? Wysoka jakość, niezwykła trwałość i niemal nieograniczone możliwości wykorzystania. Kosmetyki posłużą bowiem każdej z nas do codziennego makijażu, a zawodowcy stworzą za ich pomocą wszelkie możliwe charakteryzacje sceniczne.


Bo weźmy choćby zestaw do kamuflażu Concealer Circle z serii Dermacolor. To kilka specjalistycznych korektorów, które pozwalają ukryć nawet bardzo widoczne niedoskonałości i defekty skóry, jak plamy i blizny. Trudno o lepszy kosmetyk tego rodzaju. Nie do pobicia jest również matujący sypki puder ryżowy Anti-Shine Powder. Doceniają go osoby z mieszaną i tłustą cerą, które dzięki niemu mogą zapomnieć o problemie nadmiernego połysku twarzy. Puder świetnie wygładza, zostawia aksamitną, matową skórę na długie godziny. A błyszczyk High Gloss? Tylko on daje tak trwały i spektakularny połysk. Błyszczyk jest nasycony perłowym pigmentem bazującym na mice, występuje w tylu kolorach, że każdy łatwo znajdzie swój ulubiony. Należy też koniecznie w tym miejscu wymienić rozświetlający podkład Shimmering Event Foundation. Po mistrzowsku ujednolica koloryt, tuszuje niedoskonałości i nadaje twarzy promienny wygląd. 

 

Lista przebojów Kryolanu jest długa i trudno się temu dziwić, skoro w bazie marki jest 16 tys. kosmetyków w ponad 750 odcieniach. Kryolan jest zawsze blisko największych wydarzeń kulturalnych. Doceniane są nie tylko kosmetyki, ale też pracujący dla marki wizażyści i fryzjerzy. Stąd ich obecność na Festiwalach Filmowych w Gdyni, wielkim święcie polskiego kina. Jesienią przed Kryolanem nowe wyzwanie. Polski tydzień mody w Warszawie – Mercedes-Benz Fashion Week Warsaw, najbardziej prestiżowe wydarzenie modowe sezonu. Gratulujemy! Błyszczyk High Gloss, 67 zł
Shimmering Event Foundation, 76 zł
Puder ryżowy Anti-Shine Powder, 70 zł
Concealer Circle - Kółko kamuflaży, 130 zł

 

www.pl.kryolan.com


Komentarze:

 • klementynka_32
  klementynka_32 2016-12-24 13:28:56 Kółeczko kamuflaży i błyszczyk ale w innym odcieniu chętnie bym poznała bliżej ;)
  Odpowiedzi (0)
 
16 godz. temu