Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2505
  • produkty:4016
  • zabiegi:154
  • firmy:108
  • porady ekspertów:1152
  • komentarze:28132

Korres – przeciwzmarszczkowe kremy Castanea Arcadia


Jeśli sądzisz, że dobrze wiesz, które składniki kremów przeciwzmarszczkowych są najlepsze, jesteś w błędzie. Ostatnio bezkonkurencyjne okazały się liście rosnących w Grecji kasztanów. Mają wyjątkowe właściwości antyoksydacyjne i na polu odmładzania są nie do pobicia!

Kremy marki Korres z nowej linii Castanea Arcadia to światowa innowacja w pielęgnacji anti-ageing. Po raz pierwszy w formule kosmetyków wykorzystano czysty lupeol – związek pozyskany z drzewa kasztana jadalnego. Udowodniono, że ekstrakt z liści kasztana rosnącego w regionie greckiej Arkadii jest najsilniej działającym naturalnym antyoksydantem, jaki do tej pory odkryto. Ma wyjątkowe właściwości przeciwutleniające, przeciwzapalne, rozjaśniające i chroniące przed promieniowaniem UV. Wprawdzie lupeol był już wcześniej znany w farmacji i medycynie, ale nigdy nie został wykorzystany jako składnik kosmetyków, ponieważ nie rozpuszcza się, przez co nie jest przyjmowany przez skórę. W Korres udało się jednak włączyć czysty lupeol do receptury kremu. Stworzono molekułę HALupeol, która dzięki aktywnej maciery kwasu hialuronowego przenosi lupeol do głębszych warstw skóry. Do receptury kremów dodano również wyciąg z czarnego owsa i lecytynę, które dbają o nawilżenie skóry oraz witaminę C. W rezultacie kosmetyki Castanea Arcadia skutecznie zmniejszają zmarszczki i zapobiegają powstaniu kolejnych. Jednocześnie ujędrniają, uelastyczniają skórę, zwiększają jej zdolność do regeneracji, wyrównują koloryt.

Krem do cery suchej i bardzo suchej, 209 zł Krem do cery normalnej i mieszanej, 209 zł Krem pod oczy, 219 zł Krem na noc do wszystkich rodzajów cery, 229 zł


Komentarze:

 
7 godz. temu