Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2146
  • produkty:3647
  • zabiegi:149
  • firmy:108
  • porady ekspertów:976
  • komentarze:19635

Kolorowe trendy w manicure od Indigo Kolekcje „Iron” & „Blue Jeans”


Kobieta zmienną jest, tak jak jej manicure. Nabiera koloru, mieni się, błyszczy, wyrażając jej styl i osobowość w zależności od nastroju, pory roku, okazji czy stylizacji. Tak jak każda kobieta powinien być wyjątkowy, dając możliwość łączenia kolorów i zdobień tak, aby znaleźć coś nieoczywistego i unikatowego. Marka INDIGO od lat inspiruje kobiety do bycia wyjątkową i wyrażania siebie na różne sposoby oraz wyprzedza trendy tworząc coraz bardziej zaskakujące kolekcje intensywnych kolorów. Tej jesieni bawimy się stylizacjami, łącząc niebieskie odcienie „Blue Jeans” z intensywnością kolorów „Iron”.

BLUE JEANS***

Kolekcja, która postała z miłości do lat 90-tych, zabiera nas w sentymentalną podróż do czasów odkrywania swojej kobiecości, stawiania pierwszych kroków na wysokich obcasach, wzdychania do idoli z plakatów i… wszechobecnej miłości do jeansu! Blue Jeans to 4 odcienie jeansu – kultowego „must have”, który na zawsze odmienił oblicze mody i popkultury! Jest to zestawienie, które pasuje do każdej stylizacji i na każdą okazję – jak ponadczasowe jeansy!

INDIGO EXPERT CLUB

Aby trendy stawały się coraz bardziej dostępne, a stylizacje – wyszukane i nieoczywiste, marka INDIGO stworzyła wyjątkową platformę – INDIGO EXPERT CLUB. Jest to miejsce na zniżki, promocje i dedykowane oferty, ale także na limitowane kolekcje kolorów dostępnych tylko i wyłącznie dla klubowiczów. Rejestracja do klubu jest niezwykle prosta - wejdź na stronę https://www.indigo-nails.com/program/ i zacznij czerpać korzyści.


Komentarze:

 
5 godz. temu