Nasze statystyki:
 • zarejestrowani użytkownicy:2148
 • produkty:3647
 • zabiegi:149
 • firmy:108
 • porady ekspertów:976
 • komentarze:19657

Karnawał z KONTIGO

Wybierasz się na imprezę karnawałową, a może właśnie przygotowujesz się na studniówkę? Potrzebujesz pięknego makijażu? Zapraszamy do Kontigo! Profesjonalne konsultantki szkolone przez Harrego J., oficjalnego kreatora makijaży Kontigo, doradzą i zaproponują olśniewający, trwały make-up dzienny lub wieczorowy,  idealnie dopasowany do Twojej cery i urody.

Kontigo, czyli z Tobą!

Nazwa Kontigo wywodzi się z hiszpańskiego i portugalskiego słowa contigo czyli z TOBĄ! To nie tylko nazwa, to również najważniejsze przesłanie marki.

Kontigo to sklepy kosmetyczne z wyjątkową obsługą, która nie tylko doradzi i zarekomenduje kosmetyk uwzględniając potrzeby i oczekiwania klientek. To miejsce gdzie każda kobieta może poczuć się wysłuchana, zrozumiana i zaopiekowana, bo to właśnie ona jest Centrum świata Kontigo! Zadaniem Kontigo jest zadbanie o potrzeby pań i wydobycie z nich tego, co już posiadają czyli NATURALNEGO PIĘKNA.

W Kontigo znajdziesz szeroki asortyment produktów podążających za światowymi trendami: do makijażu, pielęgnacji, naturalnych, azjatyckich, a wśród nich marki stworzone przez ekspertów Kontigo specjalnie dla polskich kobiet. Większość z nich możesz przetestować w dedykowanych, higienicznych strefach do makijażu.

Bogata oferta produktów makijażowych Kontigo, to między innymi marki stworzone przez oficjalnego kreatora makijaży Kontigo - Harry J., dostrzegającego piękno w każdej kobiecie. „Jestem magikiem i największym wielbicielem urody każdej kobiety. Chcę wspierać je w odkrywaniu swojego piękna i zaszczepić w nich magię pewności siebie. Chcę pokazać im jak kochać siebie samą poprzez zmianę ich stosunku do makijażu” .

Unikalne koncepty makijażowe Kontigo, skierowane są do każdej polskiej kobiety
i odpowiadają potrzebom zarówno amatorek jak i zaawansowanych wielbicielek make-upu. Wśród bogatej oferty odnajdziemy między innymi: Mystik Warsaw- eksperta w kategorii makijażu oka, naturalną w kolorystyce Rosie, pomadki i lakiery do paznokci MOOVorazmarkę MOIA, dzięki której poznasz sekret naturalnego piękna (w jej asortymencie znajdują się primery, podkłady, pudry,  bronzery, róże, rozświetlacze oraz akcesoria - gąbeczki, pędzle do podkładu i modelowania). Poznaj też wiele innych, podążających za najnowszymi trendami propozycji.

Kontigo proponuje innowacyjne rozwiązania takie jak: możliwość doboru ulubionej szczoteczki do tuszu do rzęs (Mystik Warsaw), nowe formuły żelowych cieni, brokatów w płynie i cieni w musie, które odmienią każdy makijaż i zachwycą blaskiem.

Wyjątkowe makijaże dzienne i wieczorowe wykonywane są we wszystkich sklepach stacjonarnych Kontigo. Karnawał to doskonały moment, by skorzystać z tej usługi. 

Cena makijażu dziennego – 50 zł; Cena makijażu wieczorowego – 60 zł.


Komentarze:

 • kajablue 2019-01-12 21:49:26 Ceny rewelacja. Naprawdę, niedrogo. A makijaż to moje hobby ostatnio. Chętnie wybrałabym się na kurs.
  Odpowiedzi (0)
 • madzik04-80
  madzik04-80 2019-01-11 21:53:51 Ceny mega przystępne ale u mnie niestety nie ma Kontigo i choć bym chciała nie skorzystam z usług.
  Odpowiedzi (0)
 • malinka 2019-01-11 12:02:50 A nawet nie wiem czy u mnie jest Kontigo przy najbliższej okazji muszę sprawdzić
  Odpowiedzi (0)
 • Kolastyna74
  Kolastyna74 2019-01-10 21:43:24 U mnie nir ma Kontigo,szkoda
  Odpowiedzi (0)
 • Ewelina27
  Ewelina27 2019-01-10 18:34:27 Czemu u mnie tego nie ma bardzo ubolewam nad tym, makijaże muszą być wykonane pięknie. I ceny przystępbe nic tylko korzystać
  Odpowiedzi (0)
 • vanillacocco
  vanillacocco 2019-01-10 17:32:29 Ciekawe zawsze chciałam skorzystać z takiej usługi
  Odpowiedzi (0)
 • paulatestuje 2019-01-10 12:52:29 szkoda że u mnie w pobliżu nie ma sklepu kontigo
  Odpowiedzi (0)
 
4 godz. temu