Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2501
  • produkty:4015
  • zabiegi:154
  • firmy:108
  • porady ekspertów:1152
  • komentarze:28080

Jubileusz Kliniki Sharley


20 lat minęło i Klinika Sharley świętuje okrągły jubileusz. Z tej okazji Magda Bogulak, jej założycielka i właścicielka, zaprosiła gości do warszawskiego hotelu H 15. Był jeszcze jeden powód do świętowania. Premiera kremu Sharley Youth Elixir stworzonego według receptury Magdy.  

Sharley od lat pozostaje poza konkurencją. Cieszy się renomą nie tylko wśród warszawianek. Skąd takie uznanie? Dla Sharley Medical Clinic & Day SPA pracują najlepsi kosmetolodzy i dermatolodzy. Klinika proponuje wysokiej jakości zabiegi pozwalające kompleksowo zadbać o urodę. W innych klinikach można się spotkać z podobną ofertą. Dlaczego więc Sharley? Bo jest to miejsce, gdzie każdy zostaje ciepło przyjęty i czuje się dobrze. Każdy ma wrażenie, że jest jedyny, oczekiwany. To zasługa Magdy Bogulak, która potrafiła stworzyć klinikę o wyjątkowej atmosferze i prestiżu. Premierowy krem zadedykowała córkom, bliźniaczkom Idze i Martynie, które obecnie wraz z nią prowadzą klinikę Sharley. – Mam szczęście być mamą dwóch wspaniałych kobiet. Są to bez wątpienia najważniejsze kobiety w moim życiu. Dzielę się z nimi pięknem prywatnie jako matka, a zawodowo jako doświadczony specjalista, który przekazuje dzieciom know-how w rodzinnej firmie. Ten projekt to efekt naszej wspólnej pracy, a także kosmetyk, którego wszystkie możemy używać, choć jesteśmy w różnym wieku i mamy różne typy cery – mówi Magda Bogulak. 

Youth Elixir bazuje na  naturalnych składnikach pochodzenia roślinnego (100% vegan). Redukuje zmarszczki, ujędrnia, regeneruje i poprawia koloryt cery.  Można go stosować niezależnie od wieku, ponieważ jednocześnie zapobiega procesom starzenia i niweluje oznaki mijającego czasu. Już po 4 tygodniach powoduje widoczne odmłodzenie skóry. Krem jest dostępny w Klinice Sharley w limitowanej jubileuszowej edycji ze stylową bransoletką w prezencie. 

www.sharley.pl 

www.youthelixir.pl

 


Komentarze:

 
8 godz. temu