Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2341
  • produkty:3869
  • zabiegi:149
  • firmy:108
  • porady ekspertów:1094
  • komentarze:23662

Jeszcze więcej bieli!


Lepsze nie zawsze jest wrogiem dobrego. Po sukcesie past BlanX, postanowiono rzucić nowe światło w kwestii bieli. Dosłownie. Udowodniono, że dzięki światłu LED biel może być jeszcze bielsza. 

Pasta BlanX White Shock z aktywnym opatentowanym składnikiem wybielającym reagującym na światło ActiluX, to niekwestionowany lider wśród past, które mają zapewnić zębom bielszą biel. Wystarczy wyszczotkować zęby, oczywiście pastą BlanX White Shock, a potem się uśmiechać. ActiluX, aktywowany przez światło dzienne, rusza do akcji. Krokiem naprzód było skonstruowanie specjalnej nasadki wielokrotnego użytku BlanX LED. Zastosowano akcelerator świetlny, który wzmacnia działanie wybielające i antybakteryjne pasty. Szybko okazało się jednak, że można w tej kwestii zdziałać jeszcze więcej. Kiedy wykorzystano lampy LED, biel stała się bielsza.

W świetle, czyli pełna moc wybielania

BlanX LED emituje światło aktywujące działanie składnika wybielającego ActiluX. W praktyce wygląda to tak: pastę z zestawu BlanX White Shock Zaawansowany System do Wybielania Zębów używasz trzy razy dziennie, każdego dnia. Zawsze po zakończonym szczotkowaniu zębów, umieszczasz BlanX LED Bite w ustach, opierając zęby na przezroczystych plastikowych częściach i zamykasz usta. Następnie naciskasz przycisk i światło z BlanX LED Bite oświetla zęby przez co najmniej minutę. Aby wybielanie było jeszcze intensywniejsze, możesz dodatkowo używać BlanX LED Bite co najmniej raz w tygodniu przez minimum 10 minut. Przed założeniem lampy, rozprowadź warstwę pasty na przezroczystą nakładkę. Bez obaw, światło emitowane przez BlanX LED Bite jest całkowicie nieszkodliwe.

Podsumowując, im więcej światła pada na ActiluX, tym moc wybielania jest większa. Nie zapominaj też o uśmiechu. ActiluX zawarty w paście pozostaje na powierzchni zębów i jest aktywny przez cały dzień. Kiedy się uśmiechasz, reaguje ze światłem, wybiela zęby i usuwa bakterie.

BlanX White Shock Zaawansowany System do Wybielania Zębów 30 ml + BlanX Led Bite, 51,99 zł 

Pastę można kupić w topowych drogeriach takich jak Hebe, Super-Pharm i Rossmann, a także w aptekach i gabinetach stomatologicznych.

www.blanxsklep.pl

 

Komentarze:

 
1 godz. temu