Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2174
  • produkty:3673
  • zabiegi:149
  • firmy:108
  • porady ekspertów:1000
  • komentarze:20127

Historia powstania Victoria's Secret.

VICTORIA’S SECRET to firma założona w 1977 roku w San Francisco przez Roya Raymonda. Próby zakupu bielizny dla żony i wędrówka po sklepach bieliźniarskich przekonały go, że bielizna - powszechnie w tamtym czasie dostępna - jest tania, bezkształtna i brzydka. Obsługa sklepów nie była ani przychylna ani pomocna mężczyznom, którzy zwykle z wielkim zakłopotaniem krążyli pomiędzy półkami.  Roy Raymond postanowił założyć firmę bieliźniarską, która będzie przyjazna zarówno kobietom jak i mężczyznom, a bielizna będzie mogła być pięknym prezentem dla każdej kobiety.

Nazwa marki pochodzi od Victorii, Królowej Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii, zmarłej w 1901 r. Ogólnie znane upodobanie królowej do bielizny i gorsetów oraz to, że dochowała się dziewięciorga dzieci, pozwalało Royowi przypuszczać, że miała udane życie seksualne zapewnione dzięki m.in  pięknej bieliźnie.

Od tego czasu firma przeżyła kilka wzlotów i upadków, aby ostatecznie znaleźć się na pozycji marki pożądanej przez niemal każdą kobietę na świecie. Znane są również pokazy mody Victoria’s Secret Fashion Show, w których udział biorą najpiękniejsze modelki świata zwane Victoria’s Angels. Sam pokaz jest zawsze  wspaniałym spektaklem uświęconym koncertem takich gwiazd jak Lady Gaga, Ed Sheeran czy Rihanna.


Komentarze:

 
4 godz. temu