Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2404
  • produkty:3923
  • zabiegi:154
  • firmy:108
  • porady ekspertów:1121
  • komentarze:25817

GUERLAIN – świąteczna kolekcja makijażu Shalimar


Natalia Vodianova, słynna rosyjska piękność i muza Domu Guerlain, we współpracy z dyrektorem kreatywnym marki Olivierem Echaudemaison, stworzyła swoją pierwszą kolekcję makijażu – Shalimar. Bajkową, pełną przepychu i blasku.

Jest złoto, szafir, indyjski róż, które idealnie pasują do niebieskookiej Natalii. Do tego piękne biżuteryjne opakowania. Kolekcja  Shalimar przypomina drogocenne precjoza. Jest wyjątkowa, tak jak Natalia i jej błyskotliwa kariera od Kopciuszka do księżniczki. Vodianova, znana w świecie modellingu jako Supernova, nie ma sobie sobie równych.  

– Chciałam nazwać swoją pierwszą kolekcję makijażu – Shalimar, na cześć zapachu Guerlain, którego byłam twarzą przez osiem lat. Nowa współpraca z marką opiera się na wzajemnym zaufaniu. Znam Oliviera, odkąd zaczęłam pracować. Jest dla mnie bardzo ważną osobą i bardzo drogim przyjacielem. Pracowaliśmy z całym zespołem przez rok nad tym projektem. To takie ekscytujące widzieć, jak moje pomysły i życzenia nabierają realnego kształtu i móc dzielić się tym z kobietami na całym świecie – mówi Natalia Vodianova. Jestem wielką romantyczką i legenda Shalimar, która opowiada historię namiętnej miłości księcia Szahdżahan do ukochanej żony Mumtaz Mahal, wciąż mnie fascynuje. Poprzez moją kolekcję chciałam wskrzesić dawny splendor i bogactwo imperium indyjskiego. Dlatego właśnie zaprojektowałam puszkę Meteorytów w kolorze złotym i niebieskim na wzór indyjskich pudełek na biżuterię. Przy wyborze kolorów inspirowałam się metalami szlachetnymi i kamieniami – złotem i szafirem. Dla pomadki KissKiss wybrałam ciepły i intensywny odcień fuksji, jak w indyjskich pigmentach. A kolor Rouge G przypomina mi o bindi, czerwonej kropce, którą indyjskie kobiety malują między brwiami – opowiada Natalia. 

Warto poznać uwagi Natalii Vodianovej dotyczące poszczególnych kosmetyków z kolekcji i ich zastosowania. Supermodelka zdradza swoje upodobania i makijażowe tricki.

Perfumowany połyskujący puder do ciała i włosów Souffle d’Or De Shalimar, 387 zł. Oprócz twarzy i włosów, stosuję go na wewnętrzną część dłoni i na nadgarstki. Podczas ruchu subtelny zapach emanuje. 

Puder rozświetlający w kulkach Meteorites Perles de Legende, 266 zł. Specjalnie wybrałam te trzy kolory kuleczek, bo przypominają mi z kolory mozaiki indyjskich pałaców. Różowe perły podkreślają naturalny kolor policzków i dodają cerze świeżości, niebieskie korygują nierównomierny odcień skóry i cienie, natomiast złote perełki ocieplają i rozświetlają kości policzkowe. 

Pomadka Rouge G, 212 zł. Wygląda jak cenna szkatułka na klejnoty z lusterkiem. Jest moim must-have makijażu, zawsze ją noszę w torebce, aby móc zrobić drobne poprawki w ciągu dnia. 

Puder brązujący  Terracotta Terra India, 233 zł. Moja wskazówka aplikacji: technika wymyślona przez Oliviera Echaudemaison. Narysuj 3 na każdym boku twarzy, od czoła do policzków, następnie na podbródku.

Podwójne cienie do powiek Écrin Shalimar, 191 zł. W tym przypadku bardzo zależało mi na metalicznym połysku, który podkreśli  spojrzenie. Przy wyborze kolorów moją inspiracją były metale i kamienie szlachetne – złoto i szafir.  

Eyeliner Sparkling Gold L’Or Eyeliner, 135 zł. Złoty eyeliner i cienie do powiek z kolekcji,  wydobywają błękit moich oczu.

Rozświetlacz Precious Light, 200 zł. Aby rozświetlić twarz, nanieś ten odcień na kości policzkowe, w zewnętrznych kącikach oczu, na grzbiet nosa i łuk Kupidyna.

Kremowa pomadk Kisskiss, 563 Indian Pink, 172 zł. Czasami używam jej policzków, by podkręcić ich kolor.

Część zysków ze sprzedaży kolekcji zasili konto fundacji Naked Heart Foundation stworzonej przez Natalię Vodianovą.


Komentarze:

 
57 min. temu