Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2172
  • produkty:3670
  • zabiegi:149
  • firmy:108
  • porady ekspertów:994
  • komentarze:20066

ERMENEGILDO ZEGNA PRZEDSTAWIA ACQUA DI IRIS


ERMENEGILDO ZEGNA PARFUMS przedstawia Acqua Di Iris – zapach dla panów, których pewność siebie, wyrafinowany gust i świeżość czynią  prawdziwymi ambasadorami nowoczesnego męskiego stylu. Niczym świeża bryza Morza Śródziemnego, mężczyzna  Ermenegildo Zegna, który nieustannie poszukuje nowości i innowacji, ucieleśnia beztroskiego ducha włoskiej riwiery. Wkrocz do urzekającego i złożonego świata Ermenegildo Zegna z kompozycją Acqua Di Iris.

Acqua Di Iris to nowa, świeża odsłona klasycznego zapachu Acqua di Bergamotto, inspirowanego orzeźwiającą bryzą i bujnym, zielonym wybrzeżem Morza Śródziemnego. Acqua Di Iris udanie łączy tradycję z nowoczesnością oraz wyrafinowanie ze zmysłowością i nawiązuje do klasycznego lukusu w wydaniu włoskim.

Acqua Di Iris

Świeże, energentyzujące, nowe wcielenie klasycznej i luksusowej kompozycji  Iris nawiązuje z dumą do swojego włoskiego dziedzictwa, zaskakując jednocześnie orzeźwiającą czystością. Irys staje się zmysłowo przejrzysty pod wpływem luksusowej, cytrusowej świeżości bergamotki Zegna Bergamot oraz zroszonych liści fiołka. Elementy przypraw podkreślają klasyczną nutę kompozycji i ożywiają jej górną nutę.

Eleganckie nuty drzewne i absolut labdanum wzmacniają zapach akcentując męskie serce kompozycji. Swą miękką stronę Iris zawdzięcza piżmu. Orzeźwiająca pewność siebie Iris, charakteryzująca zarówno zapach jak i używającego go mężczyznę, przepełnia minimalistyczną w zamyśle architekturę kompozycji.

Cena: 409 zł/100 ml


Komentarze:

  • malinka 2017-07-03 12:07:29 Z opisu brzmi świetnie ale nie każde perfumy każdemu pasują więc najpierw i tak warto zapoznać się z jego zapachem
    Odpowiedzi (0)
 
57 min. temu