Nasze statystyki:
 • zarejestrowani użytkownicy:2177
 • produkty:3674
 • zabiegi:149
 • firmy:108
 • porady ekspertów:1004
 • komentarze:20152

ELANCYL Slim Design NOC - Rewolucja w odchudzaniu!


Sprawdzony sposób na wymarzoną sylwetkę jest znany od dawna. Zdrowy rozsądek podpowiada, że ruch, aktywność fizyczna, mądra dieta, pozytywne nastawienie i troska o siebie są kluczem do pięknego wyglądu. Każdego dnia możesz mądrze i z szacunkiem dbać o siebie. A kiedy aktywny dzień masz już za sobą, pozwól by podczas snu ktoś inny zatroszczył się o Ciebie. W ten sposób nawet kiedy śpisz, aktywnie oddziałujesz na sylwetkę. Zadbaj, by cała doba pracowała na Twoją korzyść i wybierz skuteczny dermokosmetyk.

Wieczór to doskonały czas na pielęgnację skóry i to nie tylko dlatego, że nie musimy się spieszyć z aplikacją kosmetyków. To właśnie wieczorem przepuszczalność skóry osiąga swoje maksimum, powodując lepsze wchłanianie składników aktywnych. To właśnie wieczorem aplikując produkt pielęgnacyjny możemy wykonać masaż, który w połączeniu z wieczornym relaksem, rozluźni i usprawni krążenie płynów ustrojowych, maksymalizując drenaż. Dla osób dbających o sylwetkę marka ELANCYL ma nową propozycję – specjalistyczny dermokosmetyk Slim Design NOC, który powstał po to, aby noce były tak samo aktywne jak nasze dni.

Slim Design NOC kryje w sobie najnowsze osiągnięcie Laboratoriów ELANCYL  - unikatowy kompleks kofeina 3D, aby działać na tkanki w trzech wymiarach.

 1. Pierwszy aspekt działania czyli działanie zapobiegające przerastaniu adypocytów.

Optymalne spalanie tłuszczów zapewnia duet substancji aktywnych tj. cekropia i kofeina. Florydzyna zapobiega magazynowaniu tłuszczów, a xanthoxylina, pozyskiwana z pieprzu syczuańskiego, przeciwdziała różnicowaniu preadypocytów w dojrzałe adypocyty zdolne od magazynowania tłuszczów, dzięki czemu zapobiega nawrotom cellulitu.

 1. Drugi wymiar działania Slim Design NOC to zapobieganie włóknieniu tkanki łącznej czyli przeciwdziałanie fibrozie. W tym obszarze najlepiej sprawdza się wyciąg z korzenia salacii rosnącej na terenach Indii. Salacia to roślina leczniczej o właściwościach przeciwzapalnych wykorzystywanej w leczeniu reumatyzmu i chorób skórnych, a także w medycynie indyjskiej Ajurwedzie.
 2. Trzeci obszar działania produktu Slim Design NOC to działanie drenujące, możliwe dzięki wyciągowi z bluszczu przyspieszającego fizjologiczną detoksyfikację.

Do kompleksu Kofeina 3D naukowcy z Laboratoriów Elancyl dodali booster GP4G czyli tetrafosforan diguanozyny, który pobudza metabolizm komórkowy podczas snu, ożywia i regeneruje „uśpione” komórki oraz stymuluje syntezę kolagenu. Ta cudowna molekuła, która jest prekursorem ATP (adenozynotrójfosforan – nukleotyd adeninowy) czyli formą nośnika energii komórkowej. Pozyskuje się ją z solankowca Artemia salina, gdyż ten zooplankton w niesprzyjających warunkach przechodzi
w stan hibernacji, jednocześnie magazynując zapasy molekuły GP4G, aby w odpowiednim momencie zużyć ją i przekształcając energię w ATP, pobudzić procesy życiowe.

Połączenie wysoce aktywnych składników kompleksu kofeina 3D i boostera GP4G gwarantuje skuteczną pielęgnację antycellulitową. Aby dermokosmetyk miał także właściwości odżywcze, ułatwiające aplikację i wykonanie masażu, do formuły Slim Design NOC dodano olejek carthame (olejek z krokosza barwierskiego), bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe o działaniu odżywiającym. Kremowa konsystencja dosłownie otula skórę, umożliwiając masaż, który jest rekomendowanym zabiegiem przy aplikacji i dla marki ELANCYL został specjalnie opracowany przez fizjoterapeutę (instrukcja prostego do wykonania masażu znajduje się na wewnętrznej stronie opakowania).

Cena: 130 zł/200
(dostępny w aptekach)

* Metody oceny skuteczności zastosowane przez Laboratoria ELANCYL:
1. Badanie kliniczne wykorzystujące metodę projekcji prążków pozwalającą na optyczny pomiar kształtu. Oceniano zmianę objętości i powierzchni ud na zasadzie badania porównawczego : u każdej kobiety Slim Design NOC był aplikowany 1 raz wieczorem tylko na jedno udo, aby zmierzyć stopień działania dermokosmetyku w porównaniu z drugim udem. Pomiar laserowy obwodu ud wykazał działanie ELANCYL już po 7 nocach.
2. Ocena skuteczności Slim Design NOC w testach konsumenckich na grupie 114 kobiet.

Metody oceny klinicznej potwierdziły skuteczność działania w 3 wymiarach: wyszczuplenie, wygładzenie cellulitu, wymodelowanie sylwetki.

 


Komentarze:

 • vanillacocco
  vanillacocco 2018-12-22 17:45:49 Brzmi bajkowo ale w cuda to chyba nie ma co wierzyć
  Odpowiedzi (0)
 • madzik04-80
  madzik04-80 2018-10-02 14:58:40 Z przyjemnoscia bym przetestowala.Poki co kupuje tańsze odpowiedniki
  Odpowiedzi (0)
 • Mysiakowa
  Mysiakowa 2017-03-03 20:49:15 Zapowiada się interesująco jestem tylko ciekawa jak będzie z wydajnościom ;)
  Odpowiedzi (0)
 • magda21
  magda21 2017-03-02 22:41:51 Chętnie się przekonam jakie efekty przyniesie mi stosowanie Elancyl.
  Odpowiedzi (0)
 • malinka 2017-03-02 20:59:09 Nie wiem czy wierzyć w taką skuteczność preparatu z doświadczenia wiem że najważniejszy jest ruch i zbilansowana dieta a takie preparaty mogą tylko wspomóc w walce z niechcianym tłuszczykiem
  Odpowiedzi (0)
 • rudaczerwien
  rudaczerwien 2017-03-02 18:41:57 Jestem bardzo ciekawa efektów tej nowości, miałam okazję używać ich peelingu tonizującego do którego często wracam bo jest świetny :)
  Odpowiedzi (0)
 • SalsaFogosa
  SalsaFogosa 2017-03-01 22:50:12 Oj czemu ja nie mam szczęścia dostać się do grupy testującej takie kosmetyki :/ 114 kobiet i mnie tam nie było :( A tak poważniej to ich kosmetyki są wychwalane w opisach a po testach już na forach nie wygląda to tak kolorowo. Wcześniejsze "odchudzające" cuda okazywały się nie tak skuteczne, o ile w ogóle, jak obiecywał producent a cena za te kosmetyki ogromna. Mam nadzieję na rzetelną opinię tutaj od osób które to stosowały bo obietnice producenta po ich badaniach jakoś do mnie nie przemawiają. Ps. nie wierzę w odchudzanie typy 14 kg czy 20kg w miesiąc hahaha jak i w to że kosmetyk sam z siebie odchudzi ( no chyba, że portfel). Jednak kosmetyk może być świetnym dodatkiem i "pomocnikiem" w walce o ładną sylwetkę.
  Odpowiedzi (3)
 
4 godz. temu